ВільнаНазавжди• 30 июня 2023

Хто правий? Посварились з чоловіком

Кидала прати чоловікові штани, перевірила кишені, там чек на пиво сьогоднішній. Кажу - ти після роботи одразу додому пішов? Так, каже. Кажу і ніде не зупинявся? Ну, трохи затримався, доробляв дещо.

Кажу, то ти не пив пиво після роботи? Каже ні, ти що. Кажу, а ну поклянись своїм життям - перехрестився і каже клянусь. І в очі дивиться.

Кажу, невже і життям матері своєї поклянешся? Каже - поклянусь. Кажу, а що то за чек на пиво о 18:00?

Почав верещати, що ти в мене по кишеням лазиш, ти винувата, не треба було лізти.

Я пояснила, що вже кілька раз прала його речі, тому передивляюсь уважно, побачила чек.

Верещить і казиться, що то я винувата. А те що він хреститься і клянеться і при цьому бреше - то нічого такого.

І ще питання - як взагалі цій людині вірити, якщо він бреше, навіть не червоніє?
Результат:
вже голосів: 369
251 (68.02%) Я права
118 (31.98%) Він правий
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Не треба мені такого задоволення (
Ну, то ви дуже вибагливі...
Борисфенка• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Якось дивно, що більшість жінок влаштовує, коли чоловік обманює, вам приємно так жити ?
Чи аби щось по хаті ходило , пісюном трусило(
Більшість жінок влаштовує, коли чоловік сам знає дорогу додому, де йому зупинятися, що купувати і що пити чи не пити.
Авторка вважає, що вона краще знає, чим її чоловік. Звідси і наслідки.
автор ВільнаНазавжди • 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Тут просто конкурс на фантазію - додумати деталі і обізвати автора тираном) Все ок, так завжди.
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну вот у автора тепер ходитиме труситиме. Сцикунець, який боїться жінці признатись, шо пиво пив. А вона вчитиметься з цим жити)))

Але Порадниці тут абсолютно ні до чого. Боже збав мати такі відносини в сім´ї. І то не щодо брехні навіть, а щодо ’Ти поки йшов, ніде не зупинявся? А ну мамой клянись!’
Білий Лосик• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
мене брехня не влаштовує, але в цій ситуації неправа саме авторка. їй лікуватися треба, а не чоловіка контролювати.
Закуйовджена життям• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Співчуваю таким, якось прикро за наших чудових жіночок, україночок, які заслуговують на повагу, а так себе знецінюють.

Я також дивуюся, це жах , як накидуються звинувачувати, наче не читають питання взагалі .

Адже питання було саме не в тому що зробив, а за те , що сказав неправду .
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви цікава. Більшість жінок зрозуміє, що чоловік пив і не стане розігрувати концерт. Ви ж самі пропонуєте чоловіку правила гри і він грає. Чому не бути самій чесною і не сказати відверто, що вас не влаштовує? А якщо б чека не було, то можна приходити додому рачки і все буде нормально?
автор ВільнаНазавжди • 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям

Так, на жаль.
Я й в коментарях писала неодноразово, що він п‘є те своє пиво і з друзями, і вдома.

Якби я йому мізки виносила за кожну пляшку, то мабуть би додому він точно не ніс.

Але то не читають.
То ігнорують.
Бо тоді версія з жінкою-тираном не складається.
Закуйовджена життям• 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Так ніхто не накидався на нього.
Просто запитали, а він міг просто сказати, так , випив і все.
автор ВільнаНазавжди • 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Бо мені плювати на те пиво, хай хоч залється ним чи ванну собі влаштує. Мені гидко від брехні. Скільки ще раз написати?
А запитала я його, бо зазвичай він розповідає що там було, а тут запах є, чек є - мовчить. Ну спитаю думаю. А коли скпзав ні, не пив, то я й запропонувала поклястись, бо в шоці була, навіщо він бреше.
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям

Це якийсь тупий тест, вибачте. Всі люди здатні на брехню за певних умов. Автор хотіла перевірити,чи є в їх родині довіра і відвертість. Але, якщо б була, то вона з порогу б йому висловила невдоволеність випитим пивом. Але ж ні, вона вирішила погратись у шпіона і програла. Чим дуже незадоволена.
автор ВільнаНазавжди • 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так ніхто не накидався на нього.
Саме так.
А почав брехати.
Тоді я й поклянутись запропонувала.
Бо реально стало цікаво, що буде далі.
Незламна• 01 июля 2023
Не люблю, когда люди врут. Но не могу понять, зачем вы устроили допрос? Взрослый человек не может купить себе пиво? Он тоже вас расспрашивает о покупках? К чему это? Вы его пилите, чтобы домой не хотел возвращаться? Купите ему пиво сами, пусть дома пьет, а не по углам шоркается. Видите же, что если захочет - выпьет и без вас.
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так ніхто не накидався на нього.
Але ж є причина, чому збрехав. Бо, якщо б міг сказати, то сказав би)
автор ВільнаНазавжди • 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Я не кидаюсь на чоловіка з порога, тим паче що він не був п‘яним. Я хоч і абьюзер, тиран, деспот і мене треба в психушці лікувати (за порадами Порадниць), але я за мир та адекватне спілкування в сім‘ї.

Просто от вирішила спитати. Ну розстріляти мене за це треба. Взагалі не можна чоловіка ні про що питати. Треба мовчати і ніжки масажувати. Бо все інше - тиран і жахлива людина.
автор ВільнаНазавжди • 01 июля 2023
Ответ дляНезламна
Скільки ще раз мені написати, що він і додому купує собі пиво?
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди

Ні, просто треба відверто обговорювати з чоловіком. Казати йому, що вам не подобається. Наприклад: ’ти мене дуже образив своєю брехнею, ніби, я якась дурепа, що не відчує твій запах пива, не знайду доказів. Правда завжди викривається, запам´ятай. Хочу, щоб казав правду, щоб там не сталося’
Закуйовджена життям• 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Мабуть люди не зрозуміють, поки самих не зачепить.

Мій мені теж пообіцяв, не палити, я побачила ( він не бачив мене).

Запитала між ділом чи дотримується обіцянки, було цікаво, що відповість, що наприклад невтримався разок чи щось таке.

Почав казати що ні ні, не палю.

Кажу йому: правда правда?

Він : мамою клянуся.

І що по вашому я теж тиран ?!
автор ВільнаНазавжди • 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
То він кричати почав що я в усьому винувата. Бо чек знайшла. Не думаю, що завтра щось зміниться.
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям

Почав казати що ні ні, не палю.

Кажу йому: правда правда?

Він : мамою клянуся.

І що по вашому я теж тиран ?!
Я так тільки з сином розмовляю(12 років). Питаю: прочитав оповідання? Він: так. Я: ну, дивись, твої ж оцінки будуть, і тобі вирішувати, будеш ти обізнаним чи тупим, бідним чи багатим.
Пішов дочитав
Галя-краля• 01 июля 2023
Ваш чоловік вам бреше, бо тоді він має ілюзію контролю над вами. Такий собі паралельний світ. Вам слід поговорити з ним на цю тему, пояснити, що це неприємно, коли тобі брешуть і недовіра дуже псує відносини. Що вас не влаштовує такий формат і в подальшому нечесність ви будете розглядати, як причину розлучення.
elena901• 01 июля 2023
Розлучайтесь. В подальшому + до всіх’прибабах’ буде ще й...ага ну тобі вірити...за пиво збрехав, дрібницю, то тут точно і далі по тексту. Поклянися..клянуся мамою - це п...ь.
Закуйовджена життям• 01 июля 2023
І ще не розумію, коли кажуть, це його життя , він робить що хоче.

Але ж , він створив родину .

То ж треба з цим також рахуватися, а не творити що хочеться.

Я уявляю скільки вереску було б від чоловіка, якби жінка тикнула йому дитину і пішла геть з дому на пиво, бо втомилася за день, має право і т.д.

Так ні, чомусь більшість вважає , що тільки чоловік має на це право, а в жінки вже може кришу рве , бо сидить наприклад, з дитиною днями, поки недобатько шаландається кожен день на пиво(
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям

Але ж , він створив родину .

Втворив так втворив. Пляшку пива купив і автору не відзвітував))) ну падлєц))) хто таких виховує тільки)) може ще запчасті до машини купляє мовчки?

А, і так, я не знаю шо Вас дивує, але я можу тикнути чоловіку дітЕЙ і піти по своїх справах
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям

Але ж , він створив родину .

І він навіть не буде мене нюхать, коли я прийду
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Таки в тій Єві з онлайн-чеками шось знають
автор ВільнаНазавжди • 01 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям

Але ж , він створив родину .

Трохи інша ситуація, в мене не рве дах, маю роботу та свої справи. Хотілося б, що б чоловік був більше вдома, але як ні - то й так норм.

Звісно є якісь претензії типу допомоги в хатніх справах, бо я не встигаю все робити сама, але він на вихідних допомагає.

Якось жили собі. А от що тепер буде в контексті того, що він легко збреше - не знаю. Як довіряти надалі? Не знаю, бо якщо у таких дрібницях бреше так легко, то навіть не можу уявити, яким насправді є його життя - те, якого я не знаю. Як виявилось ☹️
Закуйовджена життям• 01 июля 2023
Чомусь тільки жінки повинні пахати в дві зміни, одну на роботі, другу вдома ще, вечеря посуд, уроки, діти , тощо.

Якщо чоловік приходить так пізно, то розумію жінку, на якій всі хатні клопоти і їй просто немає коли те пиво пити, і вже просто нерви здають.

Подивилася б я на того чоловіка, як би він накидуваася на жінку, коли б він тягнув усю хатню роботу, а жінка після роботи тільки б пиво пила кожен день .
Галя-краля• 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Читайте автора, їй байдуже, що він випив. Вона спитала, в цьому немає нічого страшного. І чоловікові можна було одразу сказати, що так, я був там то. Чи це таємниця? Якщо вас чоловік увечері спитає, чи була ти жінко в магазині, то навіщо вам брехати, що не була?
Білий Лосик• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
ну тобто ви, вимагаючи звіт від людини де вона була і як насмілилась випити, не є тираном? для вас це норма?