"Українська правда" пише: "До Києва здійснив таємний візит директор ЦРУ Вільям Бернс — The Washington Post. За ствердженням джерел, військові планувальники в Києві передали Бернсу впевненість у тому, що їхня мета - відвоювати значну територію до осені; перемістити артилерію і ракетні системи до кордону з контрольованим Росією Кримом; просунутися далі на схід України, а потім розпочати переговори з Москвою". У Вашингтон Пост говориться, що до кінця року будуть переговори з рф. Ви вірите у це? Я дуже хочу вірити!
Результат:
вже голосів:
349 (53.78%)
Не вірю
300 (46.22%)
Вірю
Ответ для taka
Я обидела КАЛоборантов и вы возбудились? Я просто следую вашей логике ’сама придумала, сама написала, сама обиделась’ просто потому что КАЖЕТСЯ.
Нет, вы просто безграмотно пишите. И мне это бросилось в глаза.
Ответ для taka
А мне бросается в глаза ’вы’ с маленькой буквы. После ’и второе’ нужна не запятая, а тире. В своём глазу бревнышко такое маленькое
Вам скучно и хочется срача в интернетике? Сорри, я пас. После обвинения меня в гос измене считаю, что мы квиты. Хотя вы перегнули палку. Без ’кажется’.
ku4eravaku4erava• 01 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Так, бо вони реалістичні. Вже не кажуть, що перемовини будуть лише після повернення Криму та Донбасу.
А вы не хотите вернуть Крым...вы сепаратистка
LentochkaV• 01 июля 2023
Ответ дляNuisance
Ви спроможні відрізнити cease-fire negotiations від peace talks? Що це, як не заморозка. Який, до біса, вогонь - це переговори про припинення вогню, а не про мир/перемогу. І направте свою агресію проти рашистів.
Ой прямо так, ото ви там вичитали і притянули. Рашку вигороджуєте? Їй нічого не поможе. Тому, що все меньше партій, що не збагнули, що раша то хаос всім і небезпека. Вони ще вошкаються, Байден сцить, ну тіпа. Тіпа боїться ядерки. Але в світі почалися процеси вже, і їх не спинити, ніхто не дасть нічого морозити без цементу - Гарантій. Україна не піде на мінск148...
То ж ваші копіасти тих слів зі статті - до чого?
Вахах- заморозять, караул? Так?
Викусить раша, як завжди.
Вахах- заморозять, караул? Так?
Викусить раша, як завжди.
LentochkaV• 01 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Дело не только в выражениях, а в общем посыле, что не примут в НАТО и про ’кАлаборантов’. Это раз. А второе, сравнивать копирование сообщений и гос измену - это за гранью моего понимания.
Викусять
к завжди, нам своє робити.
Вище про грязну бомбу. То ж є чужовий допис, що як Американці будуть сцяти то Україна зробить ядерку. Прочитала сьогодні Дикого.
Почитайте весь допис
Саме зараз ось
?
к завжди, нам своє робити.
Почитайте весь допис
Саме зараз ось
?
Ответ для taka
Вместо того, чтобы просто извиниться, вы выбрали линии ’буду гадить дальше’. Я это не приемлю.
Я погуглила, как искать комменты пользователей на Советчице. Я ошиблась. Вы не копируете свои же комменты. Извините. Но вы агрессивная и безграмотная, поэтому я отправляю вас в бан.
Ответ дляku4eravaku4erava
Хочу вернуть Крым. А вы идете в бан за безосновательные обвинения.
Ответ дляLentochkaV
Вахах- заморозять, караул? Так?
Викусить раша, як завжди.
Вахах- заморозять, караул? Так?
Викусить раша, як завжди.
По суті нема чого відповісти? Я чекала на це. Останный демагогічний аргумент усіх ботів - звинуватити когось у підтримці рашистів. WP у вашій хворій уяві теж їх підтримує? Ви нагадуєте радянских партійних пропагандістів, їм теж усюди вороги народу ввижалися, і вони теж казали - не читав, но засуджую. Звісно, нащо вам копіпасти.
Ответ дляVittoria66
Без указания, кто эти так называемые официальные лица - все это очередная вода. Позиция Украины и какие условия для окончания войны четко заявлена на официальном уровне на всех международных площадках - выход на границы 1991 года, затем возможны и переговоры.
Насчет экспертов, как и показали недавние события, все пальцем в небо.
Никто из них даже в самых своих смелых предположениях не смог предвидеть военный бунт Пригожина, у которого есть и будут еще серьезные последствия.
Никто не спорит с тем, что эти лица должны быть названы, хотя это могли быть пробные шары. Статья вовсе не противоречит позиции Украины, у всех политиков и военных всегда есть план В, это их обычная работа. Статью, кстати, вчера без особого сомнения упоминала ВВС:
О бунте Пригожина ЦРУ знало, о чем предупредило всех Американских чиновников и правительство, об этом писали в NYT и WP, да и в этой статье - тоже. Хреновые бы они разведчики, если бы не знали.
LentochkaV• 04 июля 2023
Все
Зеленський сказав, Крим мажмо брати.
То всі спічі ВП в ж, Президент України Володимир Зеленський заявив, що війна не закінчиться, доки Крим залишатиметься під російською окупацією.
’Ми не можемо уявити Україну без Криму. І доки Крим перебуває під російською окупацією, це означає лише одне: війна ще не закінчена’, - сказав він в інтерв´ю CNN, опублікованому в понеділок.
Зеленський сказав, Крим мажмо брати.
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляNuisance
Це ви до чого? В рашиків не має своїх журналюг в пресі заходу? І своїх куплених політиків? От новина