"Українська правда" пише: "До Києва здійснив таємний візит директор ЦРУ Вільям Бернс — The Washington Post. За ствердженням джерел, військові планувальники в Києві передали Бернсу впевненість у тому, що їхня мета - відвоювати значну територію до осені; перемістити артилерію і ракетні системи до кордону з контрольованим Росією Кримом; просунутися далі на схід України, а потім розпочати переговори з Москвою". У Вашингтон Пост говориться, що до кінця року будуть переговори з рф. Ви вірите у це? Я дуже хочу вірити!
Результат:
вже голосів:
349 (53.78%)
Не вірю
300 (46.22%)
Вірю
Ответ для_Alekssandra_
Я тоже эту новость видела.
Во что верить, в планы?
Так, бо вони реалістичні. Вже не кажуть, що перемовини будуть лише після повернення Криму та Донбасу.
_Alekssandra_• 01 июля 2023
Я так поняла из прочитанного, что когда наши все освободят и подойдут к Крыму, то тогда переговоры.
Хотелось бы верить, что все освободят.
Ответ дляmax2013
Таємно приїхав учора і на ранок на весь світ розказали про що говорили?
Ви в це вірите?
Взагалі ’УП’ не бреше. На відміну від багатьох ЗМІ. А таємним візит міг бути, бо заздалегідь про нього мало хто знав.
Ответ для_Alekssandra_
Хотелось бы верить, что все освободят.
Там не кажуть про звільнення усіх територій. Кажуть про вихід до Криму та повернення значних територій на сході. Як на мене, це більш реалістичні плани, ніж були раніше
Ответ дляmax2013
А навіщо розказувати про плани?
Щоб що?
Наприклад, заспокоїти західних партнерів і дізнатися, що думає суспільство
_Alekssandra_• 01 июля 2023
Ответ дляmax2013
А навіщо розказувати про плани?
Щоб що?
Что б люди окончательно не упали духом. Показать, что мы молодцы, скоро все отвоюем. И будем угрожать, что на Крым пойдём
_Alekssandra_• 01 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Ну, если разместить артилерию возле Крыма, то это весь юг нужно вернуть.
antoninalav• 01 июля 2023
Про те, що вони там говорили ми не дізнаємося. І не вірю, що віна закінчиться в цьому році.
А писати мають.. це ж не лише для нас написано
_Alekssandra_• 01 июля 2023
Ответ дляmax2013
Та понятно.... Духом ми не падаємо.
Ще з перших - 2-3 тижні
Кто как, кто как.
Я уже несколько курсов успокоительных приняла, планирую снова купить.
LentochkaV• 01 июля 2023
Теж читаю вранці
Ось ’Публично украинские официальные лица выразили разочарование в связи с критикой темпов контрнаступления. Но в частном порядке военные планировщики в Киеве передали Бернсу и другим оптимистическую уверенность в своей цели вернуть себе значительную территорию к осени; переместить артиллерийские и ракетные комплексы к границе контролируемого Россией Крыма; продвигаться дальше на восток Украины; а затем открытые переговоры с Москвой, впервые после того, как мирные переговоры сорвались в марте прошлого года, по словам трех человек, знакомых с планом.
«Россия пойдет на переговоры только в том случае, если почувствует угрозу», — сказал высокопоставленный украинский чиновник.
LentochkaV• 01 июля 2023
Ответ дляmax2013
Ви в це вірите?
Не вчора
А в червні був
Wendy Rhoades• 01 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
щоб выйти до Крыму, треба звільнити Мелітополь і Бердянськ, а далі крякнути той недоміст і більше нічого з Кримом робити не треба.
Можна починати перегооворюватись)
А Бернс не сказав, як звільнити Мелітополь без літаків?)
Можна починати перегооворюватись)
Ответ дляДана-Нирвана
Причем тут Уп?
Статья в американской прессе
Это меседжи снова и прощупывание, на аудиторию и свою и мира. И рашке меседж
Что под крым идет арта.
Что с Крыма могут свалить сами, чтоб Хаймкрс не обстреливал там все.
Читайте саму статью
Статья в американской прессе
Что под крым идет арта.
Читайте саму статью