Чупа-чупс• 01 июля 2023

Аналіз по гінекології, підкажіть.

Пройшла обстеження, в мазку є підвищення лейкоцитів, решта все норм, ні коків ні кандіди. Лікар виписала свічки тривало, одні з них я так розумію з антибіотиком. Я років 10 не лікувалась свічками, все було норм по аналізам. Тепер не знаю чи критично ті лейкоцити, чи не порушать мені флору і корисну, щоб не почалося це замкнене коло лікування.
Молчавочка• 01 июля 2023
Если ничего не нашли, то лейкоциты разве не могут быть следствием воспаления не по гинекологии, а где-то просто в организме? Аж интересно стало. Лечат же что-то, и обычно антибиотик подбирается исходя из того, что надо лечить.... Может ошибаюсь?

автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Лейкоцити в мазку, а аналіз крові в нормі.
Ищу Аленя• 01 июля 2023
А шо за свічки? Чого одразу антибіотики? Скоріше за все виписала санацию антимікробними.
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Далацин і флуоміцин
Ищу Аленя• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Далацин і флуоміцин
Да, далацин антибиотик и флуомизин. Флуомизин антимикробный. А жалобы есть?
Ищу Аленя• 01 июля 2023
Если есть жалобы то я б пролечились.
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Не те щоб скарги на гінекологічні проблеми. Але є проблеми зі здоров’ям, тому гінеколога пройшла в тому числі.

автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Ну тобто лікар сказала що подібний результат аналізу не може визивати ті мої симптоми на які скаржуся.
Омлетик• 01 июля 2023
Без аналізів, яку інформацію Ви хочете отримати
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Як це без аналізів
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Мене цікавить як у інших, чи підвищення тільки лейкоцитів є приводом для свічок з аб. Чи піти мені до іншого лікаря
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ще раз кажу, що треба дивитися аналізи, щоб щось рекомендувати.
ПироженкА• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Це привід дообстежитись,: на іпсш та цитологія
Пешеходик• 01 июля 2023
Лейкоцити підвищені можуть бути в межах норми, вони підвищуються під час овуляції і до та після міс
Спілий баклажан• 01 июля 2023
А узд ви робили?
Великий сатирик• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
У меня лейкоциты до 30. Тоже много. Из плохого кишечная палочка 10 в 4. Врач моя сказала пить лактобактерии и выписала гель климон. Ещё не пробовала гель. Сказала, свечи с антибиотиком не надо.
Я читала, что при климакс лейкоциты повышаются
Бесконечность-не предел• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
В мене так було. Лейкоцити в мазку були значно підвищені, але скарг в мене не було, просто на плановий огляд прийшла. Мені лікар понавиписувала купу всього, і аб, і протигрибкове і протиалергічне, і ще щось + на чоловіка теж. При тому я уточнила, чи треба якісь може ще аналізи здати - ні. Але я перед тим мала проблеми з жкт після антибіотиків, то не ставила ті свічки, а просто через місяць перездала аналіз і все було ок. Знайшла адекватного лікаря, і вона пояснила, що якщо скарг нема, узд в нормі, то цифри в аналізах не лікуються.
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
А узд ви робили?
Так, все в нормі
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Іпсш виключені, цитологію лікар сказала потрібно здавати після лікування

автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляВеликий сатирик
До клімаксу мені далеко. А лейкоцитів в мене більше
ПироженкА• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Вы никогда ни с кем не спали???
Ищу Аленя• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Вы никогда ни с кем не спали???
Ну не показывают анализы ничего. У меня тоже так. Все сдала, все чисто а лейкоциты штырят и жалобы есть.
ПироженкА• 01 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Тогда нужно с провокацией и все равно пррлечить
Ищу Аленя• 01 июля 2023
Ни один провокацию не предложил.
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Вы никогда ни с кем не спали???
Я з чоловіком більше 10 років
ПироженкА• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Я з чоловіком більше 10 років
И что????? Вы могли до него заразиться, от него, с чего вы решили, что он только с вами спал??
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Бо я впевнена. І в мене раніше не було такого мазка. Дивні питання.
І пап тести здавала, норма
ПироженкА• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
І пап тести здавала, норма
Ок, тогда вы здоровы и не приставайте к врачам
автор Чупа-чупс • 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
То ж зараз підвищені лейкоцити. От і питаю як в інших, за умови виключення інфекцій що передаються
ПироженкА• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ніяк, це інфекція і треба лікувати