Дама_с_коготками• 01 июля 2023
Скільки у Вас пломб, коронок, імплантатів і скільки Вам років?
У кого які зуби?
Кошка Мурка• 01 июля 2023
Имплантов нет, коронок пока две, пломб много сколько точно не знаю. В цьому році 40
Соображалочка• 01 июля 2023
С зубами у меня все плохо. Имплантов и коронок у меня нет, но немало разрушенных зубов, которые надо удалять, и зубов, которые уже удалены
Пацака-задирака• 01 июля 2023
36,два импланта надо ставить,2 коронки,пломб даже не знаю сколько,больше половины Зубов с пломбами
ЛолитаНеРазлита• 01 июля 2023
37, 3 пломбы из них одна в 6ке еще с школьного возраста, в верхней тройке со времен института (и в этом же зубе удалены нервы) и еще одна 6ка - там совсем маленькая дырочка появилась пару лет назад - я сразу же пролечила.
Коронок, имплантов, или потеряных зубов нет.
2410diana2410• 01 июля 2023
36 лет. Зубы были не очень от природы. Носила пластины, брекеты, 2 импланта (пятерки нижние не выросли после молочных), 2 вкладки из циркония (после второй беременности раскрошились), пара пломб
Г@Л@В@ломка• 01 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
45, ни одной пломбы, все зубы свои
Круто,мужу 46,2 пломбы 👍👍 генетика
Бандитка Сью• 01 июля 2023
Були майже всі зуби з пломбами. Здається 6 було без. Вже давно, ще зі школи. Зробила повну реставрацію, тож зараз всі з пломбами, так сказати, в 35
2410diana2410• 01 июля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
38 лет,5 имплантов,13 циркониевых коронок и это только начало,все ОК😊
Ого) вы «круче» меня! Зубная фея нас не очень любила
Сама вумна тутички• 01 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
40, поки нема, але є 3 зуба без нервів(
А як так, що зуби без нервів і пломби нема?)
Я на хвилинку• 01 июля 2023
5 пломб, одну из них можно было не делать, она чисто для эстетики, поэтому можно сказать, что принудительных 4, 28 лет. К стоматологу хожу регулярно, на сегодня долгов по зубам нет
Пульт от линолеума• 01 июля 2023
32 роки. 8 коронок(5 на власних зубах, а 3 закривають проміжки через видалені) , всі на жувальних. Видалені відповідно 3 жувальні+2 зуба мудрості(які перед тим були пломбовані) . Передні всі з нервами, жодної пломби, а ззаду капець, жодного з нервом. Якось так)
Дама_с_коготками
• 01 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Маю 18 коронок з 23 років. Змінювала їх вже правда десь років 5 тому
А чому так сталося?( якщо не секрет. Це щось із прикусом було?
Моторошні троянди• 01 июля 2023
Мені легше порахувать скільки здорових не тронутих зубів. Їх 6.
Мені 35
Я не зн в чому причина, але передні зуби нерви видаляли вже в років 9.
А вони ж тільки вилізли в 7.
Одні коронки наразі.
Все життя заздрю здоровим своїм зубам
Мені 35
А вони ж тільки вилізли в 7.
Одні коронки наразі.
Все життя заздрю здоровим своїм зубам
Повітруля• 01 июля 2023
33 дві пломби,чоловіку 30 і дуже погані зуби,мабуть на кожному зубі є пломба
ЛюблюДевчонок• 01 июля 2023
39 лет, 32 зуба из которых 3 коронки, пломб много. Имплантов нет, удаленных тоже нет.
Чорт і Шо• 01 июля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Не виріс один клик,інший випав в 14 років. І ті 4 зуба роз´їхались . Знизу теж не виріс зуб. За зубами ніхто там не слідкував особливо. З´явились гроші поставила коронки щоб все вирівняти зверху і знизу. І потім той клик що колись не виріс став рости після 35 років. Ріс він на піднебінні впираючись в коронки. Мусила вирвати його і змінити коронки. Страшна історія))) добре що хоч у дітей не мої зуби
Агент Пинкертона• 01 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Нема імплантів і коронок, пломби звісно є, куди ж без них)
Латвийские_Номера• 01 июля 2023
Пломб багато, штук 10. В дитинстві до стоматолога ходила як до себе додому
Генетика, в батьків теж така ситуація(
Дама_с_коготками
• 01 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Генетика, в батьків теж така ситуація(
А без нервів є?