v.melnik_km• 02 июля 2023

Тривожитись будемо?

Пів України уже червоні… а так добре спати без тривог, але кацапні не йметься, знову добво🤡дятли мотлох свій запускають. Тримаймося, людоньки…
автор v.melnik_km • 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Человеку то же отдых нужен !
Та не відпочиває він швидше за все, думаю, щось важливе дуже.
автор v.melnik_km • 02 июля 2023
Ответ дляmax2013
Ванек не пише і всі мовчать. А так гарненько у нього все списували
Ага
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
не даром старые люди говорили- не купуй хату, а купуй сус1д1в.
Думаете бетоном таки равнять надо ?
СИРЕЛИ• 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Думаете бетоном таки равнять надо ?
моя б воля ...
автор v.melnik_km • 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Думаете бетоном таки равнять надо ?
Треба, і ніхто крім нас того не зробить
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляv.melnik_km
У каждого свой отдых !
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляv.melnik_km
Треба, і ніхто крім нас того не зробить
Не ну там выбор есть ! Можно покреативить !
автор v.melnik_km • 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
У каждого свой отдых !
Коби ненадовго. Він реально рятує багатьох таких як я від психозу, особливо, коли ракети летять і кругом нагнітають. Ваньок допомагає зберігати здоровий глузд
СИРЕЛИ• 02 июля 2023
а що, 1 москаликам тут не спиться ? дизлайки нам клепають 1 палець не болить.
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Стерла матрешка свой палец в 0))) но надо отрабатывать рублики !
автор v.melnik_km • 02 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Ну таке, роботу роблять, але це ненадовго, прийде, падли, ваша черга теж. Розплата буде вам, тварюки.
Vlada-Maria• 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Думаете бетоном таки равнять надо ?
спочатку дустом посипати
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляv.melnik_km
У меня для спасения коты и собаки
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
спочатку дустом посипати
Та дустом такое не возьмешь ….
Vlada-Maria• 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Та дустом такое не возьмешь ….
здохнути не здохнуть, але вже того здоров’я мати не будуть і не кожен через бетон продреться
СИРЕЛИ• 02 июля 2023
Ответ дляv.melnik_km
пусть читают и учатся. да. нам страшно, но мы поддерживаем друг друга, мы смеемся и не падаем перед ними на колени. им бы хоть каплю нашей человечности, нашей стойкости и мужества. вся расея спала, когда бог людей мозгами наделял.
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Лава, затем бетон , и так повторить пару раз … от дуста блохи слабо дохнут , а это точно не возьмет , можно в бетон стекло и гвоздей добавить !
krasotalisa• 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Думаете бетоном таки равнять надо ?
напалмом!
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляkrasotalisa
напалмом!
И затем лава , бетон с гвоздями и стеклом и так пару Шаров , не ну что бы наверняка …это же тараканы , не дай бог выживут …
Раната• 02 июля 2023
Матрьоха одна на зміні, ми її смайлами перемагаємо-)
krasotalisa• 02 июля 2023
оо матреха бдіт )) цікаво вони реально досі не зрозуміли що їхнім недовоякам п..зда? Шо усе не по плану? План то був за 2 тижні взяти, а взяли самі, не за планом)) Просто цікаво, вони такі тупі, чи хочуть нас ізмором взяти? Не дочекаєтесь тва..і!
СИРЕЛИ• 02 июля 2023
Ответ дляРаната
б1дос1 на хл1бець не хватае. палець б1дна стерла. чим буде свого семена теребонькати ?
ЛЮБА• 02 июля 2023
А это правда что дон- дон ласты склеить собрался , пишут что капзда тик- ток вояке !
СИРЕЛИ• 02 июля 2023
Ответ дляkrasotalisa
так вони ж 1 взяли за 2 тижн1. за щоку.
автор v.melnik_km • 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Та пишуть, але вони живучі, то сильно не надіюсь
Vlada-Maria• 02 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
новачком його хуйло пригостив?
ЛЮБА• 02 июля 2023
Ответ дляv.melnik_km
Отекший , страшный ! Как грится в добрый путь ! Его Тама ждут его тик ток войска)))
автор v.melnik_km • 02 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
новачком його хуйло пригостив?
Я теж подумала, що хіба чимось пригостили, бо так пару днів назад був ще в строю
krasotalisa• 02 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
так вони ж 1 взяли за 2 тижн1. за щоку.
ой йо, а скільки ще візьмуть... бачили відео від Маркуса, як наші на Запорізькому напрямку їх їбаш.ли? То мед для очей. Любуюсь, Маркус - мужик.
автор v.melnik_km • 02 июля 2023
Оте одне сидить тут і перше всіх дизлайк ліпить, тварь паршива