АБВГДейка• 02 июля 2023
А какие босоножки тогда молодежные?
Тема про сандали прощай молодость выше. Но я не пойму какие выбрать, чтоб не прощай. Сбросьте фоточки пожалуйста молодежных
Кукусикиииииии• 02 июля 2023
Молодые люди сейчас, в принципе, не употребляют слово «молодежный»
Я Головна• 02 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Шо за тема?
Я вибрала такі
Зараз напишуть шо це вже привіт пенсія
Я Головна• 02 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Мені теж різануло. Значить я ще ого-го
Астановитесь• 02 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Факт
Астановитесь• 02 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Зараз напишуть шо це вже привіт пенсія
Ну тут всяке пишуть, хто б читав, от одна нижче написала що бутери з ковбасою, авокадо, фетою і тунцем це лише кіз годувати
Астановитесь• 02 июля 2023
Ответ дляHelenWWW
Не знаю молодежные или нет, но мне понравились такие.
Це класика, абсолютно нормальні, єдине що я міряла такі Hermes, вони дуже не зручні, плиткі якісь чи що, з ноги злітають
Я Головна• 02 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Ага, якраз читаю і ржу. Не їжа то їй, бачте. Ти диви. А вовка шмаляного на гіляці?
Астановитесь• 02 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Муууумие• 02 июля 2023
Астановитесь• 02 июля 2023
Ответ дляHelenWWW
Эти удобные для моей ступни, целый день шопилась в них и никакого дискомфорта не было. Так что боевое крещение прошли)))
Ну супер що вам підійшли, бо мені якби підійшли я б парочку кольорів купила.
Астановитесь• 02 июля 2023
Ответ дляHelenWWW
Така підлога цікава, ви в Нордстромі їх купували?
Муууумие• 02 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Да, я много перемеряла, в большинстве нога болталась, эти подошли.
Хропочка з гривкою• 02 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Зараз напишуть шо це вже привіт пенсія
Ну здрасьте, это Hermes такого точно не напишут
АБВГДейка
• 02 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
А как написать чтоб понятно было?
Астановитесь• 02 июля 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Та нє, напишуть, то як подати залежить
АБВГДейка
• 02 июля 2023
Ну и еще я не люблю дермантин. Либо кода, либо тканевые какие то удобные. И не пенсионерские. Это какие?
Додекаэдр• 02 июля 2023
У меня Birkenstock Arizona. Очень крутые. Есть черные, белые и золото. Еще серебро хочу.
Астановитесь• 02 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Та беріть які вам подобаються, але реально не дермантин, бо я в юності так собі ноги тим зіпсувала, ледве вилікувала
Соседушка• 02 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
або як мій тато казав, ’а дусту кубиками?’
Я Головна• 02 июля 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Думаєте вони знають?
Я Головна• 02 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Це ще краще