World Shop• 02 июля 2023
На Хмельниччині працівники ТЦК без дозволу увірвалися до приватного будинку
На Хмельниччині працівники ТЦК без дозволу увірвалися до приватного будинку та погрожували «зламати ногу» Відео в тік-ток,кому цікаво,від власника оселі У героя живіт вже під носом, непогано так себе почуває , а до людей ставлення ,як до худоби . Подивіться відео до кінця і послухайте ,що воно меле , це така впевненість у безкарності своїй .. ...В голові не вкладається . Це Хмельницька обл, м. Деражня......
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Так, що, хай тцк витворяють все це, що на відео і що люди розказують: бють, погрожують, викрадають людей і тримають в заручниках?
Та я ж пропоную, щоб розпустили...нафіг всім ховатися, боятися. Так живи собі і радій, що хтось там вмирає, а я з правами
mamma nast• 02 июля 2023
Ответ дляArgesha
Ну з бомжами я згодна.
Хай би вже бомжами чи наркошами розміновували, ніж людьми нормальними
Поддерживаю. Такие замечательные ребята гибнут, а под наливайками толпы вьются.
Киев_Елена• 02 июля 2023
Ответ длячаревна
А когда в голову сотрудников военкомата камни летят, это нормально?
Сами этот цирк устраивают с повестками
Да скоро и не только камни будут лететь, военкоматы скоро палить будут( мужики уже на грани. Слышала про случай, когда заловили разносчиков повесток в одном из сел и хорошо по голове настучали...больше не ходят
_Alekssandra_• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Мы то не против, что б их распустили, а мы были с правами. Но мы тут не решаем.
Я вважаю що поведінка отих(не знаю як назвать) не порядна. Я також вважаю що це саботаж .І ці хлопи з нассіням сепари.
Мені взагалі подобається що у нас в воний час в раді 450 дармоїдів. З них половина чоловіків призивного віку. І вони сидять і не жжужать .В країні війна,приклад повинні подавати .А не забирати чоловіків у 59.5 років з купою болячок . А потім їх повертають назад бо дорожче того вояку лікувати .А хлопцям підмоги немає .Як би був приклад що всі рівні,була б інша сітуація.
Що за поведінка. Вдерлися в чугу хоту,плюються,погрожують. Гопніки. хіба це поведінка війскового?
Киев_Елена• 02 июля 2023
Ответ дляWorld Shop
какой цирк устроил автор видео? на каком основании они в дом к человеку вторгаются? да,тут камни были бы не лишние хозяину жилья, в сша уже бы шмальнул из двустволки и оправдали бы,как самооборону
Да, в США переступил незванный человек порог - можно применить оружие
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляYuliya-af7f
У вас вже всі родичі служать?
Так, у мене чоловік з 2014 в АТО і зараз...мабуть треба ще й мене відправити і малих дітей на фронт, раз сім´ї військових, їм не привикати, для цього народженні, бо хтось сидить і боїться.
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
Так что, вы не против, чтобы к вам в дом вломились и пообещали ногу сломать? Ок
У мене в сім´ї вже воюють, так що комент ваш для більшості дописувачів тут. Хіба можна ще мене мобілізувати або дітей 5 і 9 років
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
Так за вами тоже таким образом могут прийти. Не думали об этом?
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Не будут лететь, не будут палить.
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Так чого ви ще тут, а не в США?
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Давайте, попаліть військомати, прийдуть москалі, влаштують вам знову Бучу.
happy camomile• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
А в ФБ? Тоже все удаляют?
В ФБ удаляют тоже,но этого добра можна наклоачить с покупных акков кучу за ночь.Меня бесит,как всякие решетники тусят по концертам Бийонсе,а простых вылавливают.Уже и так многие прозрели,но вы главное донатьте.
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так ребенок дверь открыл,а не выламывали?
Стучали так, выамывали и не уходили, что ребенок сам пошел открыл дверь. Так понятнее.Или Вам поминутно расписать? Расписываю. Стучали, выламывали, я с температурой, никому не открывала, они просто выламывали двери, не уходили минут 10, и тарабанили, пока ребенок не открыл.Еще вопросы?
Повестку оставили не под роспись.
Ответ дляlekon-lekon
Так як ви описали так і буде, коли прийдуть рашисти, будуть у школі юнгармію будувати, альтернативну історію вчити. Розтягнуть виробництва, зроблять умови, що всі будуть животіти і першими підуть за 3 рублі на нову війну як в лнр або днр. Просто подивіться як там живуть, все те саме буде і тут, це ще добре якщо ваше житло вцілів або вас не виселять.
Похоже к мужику на видео в Тернополе уже пришла россия, да?
А что, собственности нет, законов нет, угрозы физической расправы есть, против воли отправят на фронт
L-i-s-a-92af• 02 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Повестку оставили не под роспись.
Вы вызвали полицию ?
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
У Вас всі воюють? Просто питання
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Так я ж і кажу - розпускайте тцк, там погано всім, тим більше всі чоловіки ховаються, дискомфортно так жити. І чого б це себе так ці тцк ведуть? Кожного ж дня черга з бажаючих мобілізуватись, всі не за юбками своїх жінок сидять.
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы вызвали полицию ?
Нет.Смьісла не вижу просто.
У нас в городе полиция рядом с цткашниками, знаю и видела.
Ответ дляlekon-lekon
вашому чоловіку шана і дяка,але ви так сильно не випинайтеся.
за законом вас не візьмуть і дітей ваших також.
ви це добре знаєте,але чомусь репетуєте на весь форум.
mamma nast• 02 июля 2023
Ответ дляПавела
Яка користь в армії від алкоголіків?
Нехай їх використовують, коли мінні делянки проходят. А може хтось за ум візмется та буде реально служити.
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Ще не прийшла. Але може прийти, якщо буде під жинчіну спідницю ховатися.
Ответ дляБорисфенка
Намного лучше будет если он с мотивацией 0 застрелит комбата на фронте? Или сдатся в плен? Или бросит позицию и подставит под удар других солдат?
Вы не понимаете,что человек который прячется не будет воевать, он будет прятаться и там, подставляя под удар других
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
Ну шо там? Как оно в Германии сидится, грозная вы наша.
Чудово сидиться. Всі хочуть перемоги швиденько, от тільки чоловіків тримають зубами.
Перемога сама прийде звідкись.