World Shop• 02 июля 2023

На Хмельниччині працівники ТЦК без дозволу увірвалися до приватного будинку

На Хмельниччині працівники ТЦК без дозволу увірвалися до приватного будинку та погрожували «зламати ногу» Відео в тік-ток,кому цікаво,від власника оселі https://www.tiktok.com/@y_a_rosl_av/video/72509190... У героя живіт вже під носом, непогано так себе почуває , а до людей ставлення ,як до худоби . Подивіться відео до кінця і послухайте ,що воно меле , це така впевненість у безкарності своїй .. ...В голові не вкладається . Це Хмельницька обл, м. Деражня......
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Так, що, хай тцк витворяють все це, що на відео і що люди розказують: бють, погрожують, викрадають людей і тримають в заручниках?
Та я ж пропоную, щоб розпустили...нафіг всім ховатися, боятися. Так живи собі і радій, що хтось там вмирає, а я з правами
mamma nast• 02 июля 2023
Ответ дляArgesha
Ну з бомжами я згодна.
Хай би вже бомжами чи наркошами розміновували, ніж людьми нормальними
Поддерживаю. Такие замечательные ребята гибнут, а под наливайками толпы вьются.
Киев_Елена• 02 июля 2023
Ответ длячаревна
А когда в голову сотрудников военкомата камни летят, это нормально?
Сами этот цирк устраивают с повестками
Да скоро и не только камни будут лететь, военкоматы скоро палить будут( мужики уже на грани. Слышала про случай, когда заловили разносчиков повесток в одном из сел и хорошо по голове настучали...больше не ходят
_Alekssandra_• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Мы то не против, что б их распустили, а мы были с правами. Но мы тут не решаем.
флена• 02 июля 2023
Я вважаю що поведінка отих(не знаю як назвать) не порядна. Я також вважаю що це саботаж .І ці хлопи з нассіням сепари.
Мені взагалі подобається що у нас в воний час в раді 450 дармоїдів. З них половина чоловіків призивного віку. І вони сидять і не жжужать .В країні війна,приклад повинні подавати .А не забирати чоловіків у 59.5 років з купою болячок . А потім їх повертають назад бо дорожче того вояку лікувати .А хлопцям підмоги немає .Як би був приклад що всі рівні,була б інша сітуація.
Що за поведінка. Вдерлися в чугу хоту,плюються,погрожують. Гопніки. хіба це поведінка війскового?
Киев_Елена• 02 июля 2023
Ответ дляWorld Shop
какой цирк устроил автор видео? на каком основании они в дом к человеку вторгаются? да,тут камни были бы не лишние хозяину жилья, в сша уже бы шмальнул из двустволки и оправдали бы,как самооборону
Да, в США переступил незванный человек порог - можно применить оружие
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляYuliya-af7f
У вас вже всі родичі служать?
Так, у мене чоловік з 2014 в АТО і зараз...мабуть треба ще й мене відправити і малих дітей на фронт, раз сім´ї військових, їм не привикати, для цього народженні, бо хтось сидить і боїться.
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
Так что, вы не против, чтобы к вам в дом вломились и пообещали ногу сломать? Ок
У мене в сім´ї вже воюють, так що комент ваш для більшості дописувачів тут. Хіба можна ще мене мобілізувати або дітей 5 і 9 років
Кузякин• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Так за вами тоже таким образом могут прийти. Не думали об этом?
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
в якомусь далекому майбутньому, хіба що малих мобілізувати 5 і 9 років і мене
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Не будут лететь, не будут палить.
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Так чого ви ще тут, а не в США?
Павела• 02 июля 2023
Ответ дляmamma nast
Яка користь в армії від алкоголіків?
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Давайте, попаліть військомати, прийдуть москалі, влаштують вам знову Бучу.
happy camomile• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
А в ФБ? Тоже все удаляют?
В ФБ удаляют тоже,но этого добра можна наклоачить с покупных акков кучу за ночь.Меня бесит,как всякие решетники тусят по концертам Бийонсе,а простых вылавливают.Уже и так многие прозрели,но вы главное донатьте.
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так ребенок дверь открыл,а не выламывали?
Стучали так, выамывали и не уходили, что ребенок сам пошел открыл дверь. Так понятнее.Или Вам поминутно расписать? Расписываю. Стучали, выламывали, я с температурой, никому не открывала, они просто выламывали двери, не уходили минут 10, и тарабанили, пока ребенок не открыл.Еще вопросы?
Повестку оставили не под роспись.
Мимо_шла• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Так як ви описали так і буде, коли прийдуть рашисти, будуть у школі юнгармію будувати, альтернативну історію вчити. Розтягнуть виробництва, зроблять умови, що всі будуть животіти і першими підуть за 3 рублі на нову війну як в лнр або днр. Просто подивіться як там живуть, все те саме буде і тут, це ще добре якщо ваше житло вцілів або вас не виселять.
Похоже к мужику на видео в Тернополе уже пришла россия, да?
А что, собственности нет, законов нет, угрозы физической расправы есть, против воли отправят на фронт
L-i-s-a-92af• 02 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Повестку оставили не под роспись.
Вы вызвали полицию ?
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
У Вас всі воюють? Просто питання
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Так я ж і кажу - розпускайте тцк, там погано всім, тим більше всі чоловіки ховаються, дискомфортно так жити. І чого б це себе так ці тцк ведуть? Кожного ж дня черга з бажаючих мобілізуватись, всі не за юбками своїх жінок сидять.
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы вызвали полицию ?
Нет.Смьісла не вижу просто.
У нас в городе полиция рядом с цткашниками, знаю и видела.
Авокада• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
вашому чоловіку шана і дяка,але ви так сильно не випинайтеся.
за законом вас не візьмуть і дітей ваших також.
ви це добре знаєте,але чомусь репетуєте на весь форум.
mamma nast• 02 июля 2023
Ответ дляПавела
Яка користь в армії від алкоголіків?
Нехай їх використовують, коли мінні делянки проходят. А може хтось за ум візмется та буде реально служити.
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Ще не прийшла. Але може прийти, якщо буде під жинчіну спідницю ховатися.
Кузякин• 02 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну шо там? Как оно в Германии сидится, грозная вы наша.
Авокада• 02 июля 2023
Ответ дляПавела
Яка користь в армії від алкоголіків?
носки будут стирать всему батальону.
Мимо_шла• 02 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Намного лучше будет если он с мотивацией 0 застрелит комбата на фронте? Или сдатся в плен? Или бросит позицию и подставит под удар других солдат?
Вы не понимаете,что человек который прячется не будет воевать, он будет прятаться и там, подставляя под удар других
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
Чудово сидиться. Всі хочуть перемоги швиденько, от тільки чоловіків тримають зубами.
Перемога сама прийде звідкись.
Argesha• 02 июля 2023
Ответ дляПавела
Яка користь в армії від алкоголіків?
А який сенс неалкоголіками тупо розміновувати поля?
На росії давно збагнули вже, що там всім знаходиться прімінєніє. Тільки у нас з гармат по горобцям - національна забава така.
Авокада• 02 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
до вас не дістануть,не переживайте за нас.