World Shop• 02 июля 2023
На Хмельниччині працівники ТЦК без дозволу увірвалися до приватного будинку
На Хмельниччині працівники ТЦК без дозволу увірвалися до приватного будинку та погрожували «зламати ногу» Відео в тік-ток,кому цікаво,від власника оселі У героя живіт вже під носом, непогано так себе почуває , а до людей ставлення ,як до худоби . Подивіться відео до кінця і послухайте ,що воно меле , це така впевненість у безкарності своїй .. ...В голові не вкладається . Це Хмельницька обл, м. Деражня......
Ответ дляКиев_Елена
Да скоро и не только камни будут лететь, военкоматы скоро палить будут( мужики уже на грани. Слышала про случай, когда заловили разносчиков повесток в одном из сел и хорошо по голове настучали...больше не ходят
Интересно, если б военные бросили оружие и сказали, а ну нафик надо. Вы б наверно расстроились от их дейстаий
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
У Вас всі воюють? Просто питання
Я вже вище писала, ще не всі - безхозні я і діти 5 і 9 років
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Намного лучше будет если он с мотивацией 0 застрелит комбата на фронте? Или сдатся в плен? Или бросит позицию и подставит под удар других солдат?
Вы не понимаете,что человек который прячется не будет воевать, он будет прятаться и там, подставляя под удар других
Не сховається. Там вони до тями приходять швидко.
Киев_Елена• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Зря смеетесь) завтра примут закон - что детей можно бабушкам оставлять на воспитание или в интернат забирать на время войны...и усьо...прибежали, повязали и вечером Вы уже в учебке. Как тогда говорить будете) всё норм?
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Так я ж і кажу - розпускайте тцк, там погано всім, тим більше всі чоловіки ховаються, дискомфортно так жити. І чого б це себе так ці тцк ведуть? Кожного ж дня черга з бажаючих мобілізуватись, всі не за юбками своїх жінок сидять.
А Ви вважаєте , що це методи? Хай Арестовича так згребуть, в чому проблема? Або синків воєнкомів.Та ж ні, вони в батальоні Монако.
А в мене воюють всі, брати, кум, зять теж пішов добровольцем.
Але як Ви не зрозумієте,що виламувати двері та пхати повістку людині, яка під 200 кг вагою, то з нього такий вояка. як балерина, то то нічого?
В нас в Одесі такса- хочеш броню - 3000 доларів
Natalie 81• 02 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Давайте, попаліть військомати, прийдуть москалі, влаштують вам знову Бучу.
Вам с Германии и вашему мужу с Америки виднее конечно
Ответ дляБорисфенка
Чудово сидиться. Всі хочуть перемоги швиденько, от тільки чоловіків тримають зубами.
Перемога сама прийде звідкись.
Да-да. Здесь многие помнят, как вы распинались перед войной, что если она будет - вы пойдете воевать. Орали в каждой теме.
По факту началась война, вы собрали свои лахи и рванули в Германию и теперь сидя там больше года, ещё здесь жизни учите и свои ’умные’ мысли толкаете.
Ответ дляБорисфенка
До какой тями? Он не хочет, он боится,он не будет.
Знаете сколько сейчас в судах дел по уклонистам? Море, это люди которые решили сесть в тюрьму, а могли бы в тылу работать и приносить пользу, а будут сидеть за счёт налогоплательщиков
Ответ дляsvetlapanna
Стучали так, выамывали и не уходили, что ребенок сам пошел открыл дверь. Так понятнее.Или Вам поминутно расписать? Расписываю. Стучали, выламывали, я с температурой, никому не открывала, они просто выламывали двери, не уходили минут 10, и тарабанили, пока ребенок не открыл.Еще вопросы?
Повестку оставили не под роспись.
странно,что вы разрешили ребенку открыть дверь .
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Просльозилася. Переляк там також лікують.
Ответ дляМимо_шла
Є і такі випадки. Але переважно, якщо вже попадають на фронт, то стараються служити як годиться. Вже ж побратими, та і своє життя цінуєш, вижити хочеться. Та не всі морально витримують. Знаю випадок з самогубством і один з дизертирством.
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляАвокада
Да не разрешала, вот то и дело.
Сам открьіл. Он у меня на все имеет свое мнение,делает не мозгами, а неизвестно чем.
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляАвокада
вашому чоловіку шана і дяка,але ви так сильно не випинайтеся.
за законом вас не візьмуть і дітей ваших також.
ви це добре знаєте,але чомусь репетуєте на весь форум.
От прикро, що за законом нас не візьмуть, а то б полегшення було б для всіх з правами. Чогось мало хто підтримує ідею розпуску тцк, хоча саме вони займаються мобілізацією.
Ответ дляПавела
Я знаю случай,что у мужика после первого обстрела сердце схватило и он умер. Но ему 52 года было
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
На фронті 30% активно воює, всі останні або в забезпеченні, або вчаться. Не можа ВСЕ ЗСУ бути на фронті фізично.
svetlapanna• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Вибачте, я не читала, але і в мене воюють всі, хто хотів сам..
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Так что вы предлагаете?
Можно ввести рабство тогда, всех мужиков на фронт и чтобы молчали, женщин и детей на заводы работать 24 часа в день, деньги не платить, тарелку супа и молчи.
Так вы хотите? Или хотите чтобы у вас были права, демократия и верховенство права?
Можно. И это даже прописано в действующих законах.
_Alekssandra_• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ну, не бажають люди мобілізуватись. Є на це причини, мабуть.
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Мабуть це ваша надія на такий закон, щоб всі з правами чоловіки сиділи вдома, а не з правами вже воювали.
Ответ дляlekon-lekon
Як показує мій досвід на таких посадах сидять або кадрові військові, які пригрвіли собі місця або родичі тих, хто зміг домовитись, щоб служити у тилу. На передовій добровольці/мобілізовані.
Киев_Елена• 02 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Вы в розовых очках. На фронте ’до тями приходять’? Да там многие с ума сходят от увиденного( психушки переполнены военными. Я уже молчу что каждый второй с постравматическим синдромом
Борисфенка• 02 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Кожний перший. В рожевих окулярах ви. Але блондинки вважають, що перемога звідкись візьметься сама.
lekon-lekon• 02 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Маю надію, що ваші близькі повернуться з фронту живими та здоровими. Стосовно хабарів - чогось всі забувають, що крім тих, що беруть хабарі, є ще ті які, дають їх, чомусь їх суспільство не засуджує.
Margonails• 02 июля 2023
Ответ дляПавела
Яка користь в армії від алкоголіків?
Так же само как и от насильно мобилизованных....
Margonails• 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ваш муж военный, это его осознанный выбор ещё до 24.02.22! Он осознанно подписал контракт,раз так давно он на войне!