Срочнокпсихологу• 2 часа назад

додаток пенсійного фонду довідка ок-5

чи можна видалити з бази колишнє місце роботи? точніше , робота на якій я ні хвилини не працювала, бо коли я написала заяву на роботу , на наступний день почалася війна . чи місце роботи в студенські роки в аптеці , в якій я пропрацювала 3 дні
Зоя Жорівна• 2 часа назад
То організація,яка вас брала на роботу нехай корегує дані. Якщо ви реально не працювали.
А чим вам аптека заважає?

автор Срочнокпсихологу • 2 часа назад
Ответ дляЗоя Жорівна
А чим вам аптека заважає?
а як це можна зробити? я 23 лютого написала заяву і віддала документи . звісно на наступний день я не вийшла на роботу. а тепер запис про прийняття висить у всіх ок 5,7. а аптека ну блін якась ганьба наче для мене я там працювала 3 дні і звіььнилась . не хочу таких записів
Зоя Жорівна• 2 часа назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви не звільнені з роботи з 2022 року?
Аптека буде з вами тепер назавжди 😉
автор Срочнокпсихологу • 28 минут назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви не звільнені з роботи з 2022 року?
Аптека буде з вами тепер назавжди 😉
мені через 3 місяці зателефонували з цієї контори та сказали написати заявк про звільнення. а я навіть і не думала що вони відправили дані і налогову 23 лютого.

ну классно.. хай бачать що в мене сто мільйонів робіт на яких я навіть не працювала. це мій секрет, я обурена. не хочу щоб всі у відділах кадрів це бачили