Здравствуйте, спасибо большое всем за предыдущие ответы!!
Подскажите пожалуйста,эффективное средство от фитофторы/ грибковых заболеваний томатов,которые можно использовать во время плодоношения. Чтоб срок ожидания был не больше 20-30 дней.
Заранее спасибо!!!
ДеньгиНеСдаю• 02 июля 2023
Біля 20 днів
Ревус
Кольт
Ридоміл
Цілитель
Чарівник
Кесайт
Голд - М
Фітофторин.
Читайте інструкції, шукайте оригінали.
Ревус
Кольт
Ридоміл
Цілитель
Чарівник
Кесайт
Голд - М
Фітофторин.
Читайте інструкції, шукайте оригінали.
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Біля 20 днів
Ревус
Кольт
Ридоміл
Цілитель
Чарівник
Кесайт
Голд - М
Фітофторин.
Читайте інструкції, шукайте оригінали.
Ревус
Кольт
Ридоміл
Цілитель
Чарівник
Кесайт
Голд - М
Фітофторин.
Читайте інструкції, шукайте оригінали.
Большое спасибо,у меня сейчас в наличии есть ридомил, но в инструкции не понятно..срок ожидания не большой,но использовать написано в период вегетации....?
ДеньгиНеСдаю• 02 июля 2023
Ответ дляMariya 29
Що означає ’непонятный’?
Зайдіть на оф сайт і почитайте.
Томати - період очікування 14 днів.
Можна проводити 3 обробки за сезон, але не дві підряд.
Радять провидити обробки кожен раз іншим препаратом.
Я вже Вам цілий список написала.
Зайдіть на оф сайт і почитайте.
Томати - період очікування 14 днів.
Я вже Вам цілий список написала.
Розумна Губка• 02 июля 2023
Я роблю через два три тижні після висадки розсади, ридоміл голд, потім двічі квадріс. Через два три тижні. Проблеми немає. Відкритий грунт
Розумна Губка• 02 июля 2023
Ответ дляMariya 29
Спасибо
Квадріс обробляю все, огірки перці дині і тп
Несемо світло разом• 02 июля 2023
Як робила минулого року я: на початку вегетації обробила якоюсь хімією (то був квадріс того разу), а тоді весь сезон обробляла коктейлем: літр сироватки або однопроцентного кефіру+9 літрів води+10 крапель йоду. Між цим можна ще біо препаратом якимось (подивіться препарати Жива земля).Фітофтори не було, урожай зібрала класний
Хвігура мічти• 02 июля 2023
Ответ дляMariya 29
14 дней срок ожидания, но лучше больше, я не меньше 3 недель держу на всякий случай именно Ридомил
Ответ дляНесемо світло разом
Спасибочки