Grunk• 03 июля 2023

Жду тебя

Молодий хлопець (20 років,185см,65кг) з Вінниці.Шукаю дівчину для стосунків.
Вік неважливий,а з видом стосунків розберемось у подальшому.
автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляничевока
++++Аналогично
Сколько у Вас стоит?
Она 500 грн за эту подписку заплатила в автошколе
470 мы платили

ничевока• 03 июля 2023
Ответ дляGrunk
470 мы платили
Спасибо
автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляничевока
Спасибо
Да было бы за что )
tarveldy• 03 июля 2023
Ответ дляGrunk
Таке провокативне питання,на яке не люблю відповідати,бо не люблю наліво і направо розказувати і показувати,який розумний.Але прийдеться)Отримую вищу освіту,дуже люблю читати.Тому можу в розмові зачіпати багато тем.Але і сам люблю людей,з якими можна поспілкуватися на різні теми,провести невеличку дискусію.А в наш час,коли багато людей,крім ціннику в магазині нічого не читали,проблемно знайти такого співрозмовника :-)Сподіваюсь,що для початку вистачить :-)Якщо ні,то питайте,шо ще цікавить-відповім із задоволенням!
Чому у вас дифіцит ваги? Чому ви не ставите критерій віку?
tarveldy• 03 июля 2023
питання знято, ту таке, раджу таки знайти психолога
автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Дякую за непрохану пораду.Обов´язково до неї не прислухаюсь 😉😇
ничевока• 03 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Хм...А психолог ему Зачем?
Зам. зав. Анонима• 03 июля 2023
Ответ дляGrunk
Дивно,шо ви не прочитали мого повідомлення вище,де я писав,що не розрахував трохи,що тут тільки такі дорослі)
Але обмежуєтеся віком вашої матері)
Зам. зав. Анонима• 03 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Моя мала 19 років і не знала про такий форум. Зайшла почитала ,каже- щось не тойво, всі такі дорослі змії))). Не зайшло коротше.
Отож. Цей форум знайшов, а форуми свого міста з однолітками відшукати не може

автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Але обмежуєтеся віком вашої матері)
Дуже смішно
Зам. зав. Анонима• 03 июля 2023
Ответ дляGrunk
Дуже смішно
Що саме? Вам - 20, шукаєте до 43. М - математика
автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А звідки впевненість,шо мамі 43?Про ’М-математику’ ви не забули,а про ’Л-логіку’ і не згадували
автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Бо в 43 жінки виглядають,як в 30,а то і краще.Не всі,але багато є таких.Особисто бачив.Особливо в Києві
автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
То Ви підкажете,може?
А я Вам за це скажу: ’Дякую’
tarveldy• 03 июля 2023
Ответ дляничевока
Хм...А психолог ему Зачем?
а почитайте його відповіді
автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляtarveldy
а почитайте його відповіді
Які питання-такі і відповіді.Все ж просто і зрозуміло,ніби як.
Ошеламиссимо• 03 июля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Форумів зараз насправді мало.
У нас, наприклад, є група району у Фейсбуці і у телеграм. А форуму немає.
У Фейсбуці народу більше 25 тисяч, але там мало пишуть (премодерація досить довга).
У телеграм декілька тисяч, пишуть постійно.
І от там якраз народ часто шукає компанію у межах району на велопокатушку, пограти в волейбол, попити кави, поїсти шашлик.
автор Grunk • 03 июля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Форумів зараз насправді мало.
Або шукають компанію для ’іншого чогось’(зустріч,віри і т.д.).Я так шукав людей в кіно,5 білетів було,чатів зо 3 передивився і кинув цю задумку ,білети віддав родичам