Гореотума• 03 июля 2023

Петехии на ногах - к какому врачу идти?

У пожилого человека появились на щиколотках красные пятнышки, то лучше (светлеют), то хуже - сейчас ярко-красные. Также беспокоят отеки ног. Были у кардиолога и сосудистого хирурга - говорят, не их парафия. Вчера прошлась по жаре, сегодня пятна прям ярко бордовые. Прочла, что это могут быть перехии, геморрагическая сыпь (о последнем флеболог, правда, сказал, что это не она, но тогда пятна не такие яркие были). К кому идти?

Записались пока к дерматологу, но это же явно не просто кожная проблема. Внешне похоже на это фото, но на стопу поражение на уходит, локализируется на щиколотках.
автор Гореотума • 03 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Може на фоні стресу, або алергічна реакція. В побічних ефектах Вальсакор є з боку шкіри та підшкірних тканин висипання.
Тромбоцити у нормі?
Аналіз на протромбіновий тест здавали?
В ОАК в межах норми були, але аналіз на протромбіновий тест не здавали.

Качка в тапцях• 03 июля 2023
Ответ дляГореотума
Спасибо. Так сложно подобрать что-то другое. Были попытки
Із сартанів (препарати антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ), мені найкраще підходить Лозап. І лише Лозап. Це основний препарат. До нього додаю ще один.
Качка в тапцях• 03 июля 2023
Ответ дляГореотума
Покаже, яке згортання крові.
Протромбіновий тест (протромбіновий час у сек, % протромбіну за Квіком, МНВ/INR).
автор Гореотума • 03 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Ей какие-то подбирали, но она сильный аллергик, многие вызывают аллергию. Вальсакор единственный хорошо переносился
Качка в тапцях• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Підібрати антигіпертензивний препарт, щоб добре переносився. Буває, препарат знижує АТ добре, а побічні ефекти добивають, то відміняю препарат. Також не застосовую препарати у складі яких є лактоза (лактози моногідрат, лактоза безводна), так як непереносимість лактози є. Вальсакор не можу приймати. Мій основний препарат - Лозап. Алергію не викликає, добре переноситься. Також диуретик сама підібрала, 3 роки приймала, вже звикання до препарату.

Проконсультуйтеся в фейсбуці через приватне повідомлення у кардіолога Солощенко Анна Віталіївна https://www.facebook.com/vash.cardiolog
Може вона підкаже, що це може бути і як вподальшому діяти.
автор Гореотума • 04 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях

Лозап ей назначали, уточнила у нее. Очень сильная аллергическая реакция и проблемы с ЖКТ от него были.

Спасибо за контакт!
Качка в тапцях• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума

Спасибо за контакт!
У кожного різна реакція на той чи інший препарат.

Одужання і здоров´я мамі!
Здоров´я Вам!
Качка в тапцях• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума

Спасибо за контакт!
Сайт кардіолога Солощенко Анни Віталіївни https://vashcardiolog.com.ua/
Можна проконсультуватися, якщо в Києві - записатися на очний прийом, прочитати публікації.
автор Гореотума • 04 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Дякую!

автор Гореотума • 08 июля 2023
Напишу о результате визита к ревматологу. Ставит васкулит, пока капиллярный, назначила ряд дополнительных анализов: печеночные пробы, скрининг на гепатиты, мочевина.