Доктор Хаос• 03 июля 2023
Хтось пробував користуватися учнівським після 1.07?
Поповнила я на пробу учнівський на 8 грн, дитина проїхала на ньому і за раз знялось 8 грн. Наскільки я зрозуміла, мало знятись 25 % ввд вартості. Чи то малось на увазі, що лише проїзний можна купити з такою знижкою? А все інше постандарту? Так а який тоді смисл, якщо лииина лише пару рахів на місяць їздить в транспорті….
Вилосипедниця• 03 июля 2023
Нужно пополнить на месяц, точно не помню , по-моему на 48 поездок и тогда одна поездка выйдет 2 грн
ротцвеники• 03 июля 2023
Ответ дляOl-a
Сьогодні користувалась. Придбала на нього проїзний на місяць 46 поїздок, 75 грн десь сплатила.
72.50
Фрекен бок• 03 июля 2023
Придбала проїздний на 46 поїздок. Там же все ясно написано було, що знижка тільки з пороїздним. Якщо по 1 платити, то краще з своєї карти по 6.50 поїздки списувати
курасаны• 03 июля 2023
25% - це якщо проїзний купляти. А так - як ваша доросла транспортна карточка, я, наприклад, завжди 50 поїздок беру за 375 грн.
курасаны• 03 июля 2023
Ответ дляsanulja
А як їм користуватись? Сьогодні встановили доньці КЦ, додали учнівський, придбали проїзний на місяць. А як ним користуватись так і не зрозуміли)
Учнівський прикладаєте на датчик як і раніше
Доктор Хаос
• 03 июля 2023
Ответ дляГага Газу
Если на месяц то скидка
А так по полной стоимости 8 грн
Отож, а я уже губу раскатала )))
Редисочка• 03 июля 2023
Я сьогодні на всяк випадок приклала звичайну приватіаську карту і зняло 8 грн
Їздимо рідко траліком,але чи не щоразу бачу контролерів,ну нафіг