Зупка_цем• 03 июля 2023
Позитивні емоції дитині. Що саме робите з приємностей для своєї малечі?
А вам які приємності влаштовували батьки?
Гореотума• 03 июля 2023
Проводити разом час, гратися, купувати дитині іграшки бажані, давати щось своє, доросле
Рятівник Малібу• 03 июля 2023
Помню, что мама никогда не оказывала мне в кулинарных авантюрах) какие бы блюда я ни просила приготовить, мама меня всегда поддерживала, все готовили вместе, мама никогда не ругала за срач на кухне и после готовки вместе убирали)
На привозе• 03 июля 2023
Часто ходимо в парк на картоплю фрі купуємо солодощі подарунки обнімаємось цілуємось
nabludatel• 03 июля 2023
Віддали дочку на 2 тижні в денний табір у місті з басейном. Їй дуже сподобалося, тому продовжили іще на тиждень (далі їдемо на відпочинок всією сім´єю).
Я вважаю, що найбільша приємніше- це емоції. Для будь-кого.