Жінка з перцем• 04 июля 2023

4200 грн. заплатила. Кому скільки податку на нерухомість прийшло

Отримали рахунки? Для вас це багато, скільки в рахунку бачите?
Обижулька• 04 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Дом 280 кв, не знаю как они считают, вроде от 120кв
Від 60

Обижулька• 04 июля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
я купила 104 кв и прописана сама
что должна еще что то платить ?
Так. Навіть якщо прописані не самі
Продаю витрішки• 04 июля 2023
Дівчата, хто знає, є цей податок в Запоріжжі? Ми відносимося до зони бойових дій, але мені ні разу і до цього не приходили квитанції
Марічка• 04 июля 2023
В нас 2 будинка, 1 наш 190 житлова площа і 1 маленький 55 кв купили для батьків. Порахували нам загальну і сказали оплатитт в місті. Ми сказали, що якщо вде рахують два, то ми зочемо цей податок оплатити в селі, там хороший голова і багато робить для села. Приїхали в с/р, там сказали, що він добровільний і вони не вимагають його оплат, навіть не нараховують. Квитанція приходить, але платимо в с/р, провели воду, освітлення вулиць, організували вивіз сміття, розчистили звалище, яке люди зробили за багато років, зробили міст, почистили озера...
З бісиками• 04 июля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
https://cabinet.tax.gov.ua/
Раздел в личном кабинете ’Розрахунки з бюджетом’.
Дякую! Теж хотіла перевірити.
В мене там порожньо. Квартира 80 метрів купоена у шлюбі, але оформлена на мене, виходить не виставляють
Бабайко• 04 июля 2023
За 55 зайвих квадратів заплатила майже 3.000 грн (Дніпро)
Оксана37• 04 июля 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Чому так? Хіба не враховують всіх зареєстрованих?
Ні, тільки власників

rari-tet• 04 июля 2023
Офигеть просто можно ... Сама заработай, заплати с зп налоги. Купи - заплати с покупки недвижимости налоги и еще плати налоги на кв. метры, бо они , оказывается, лишние...
Это не считая налогов под названием ’комуналка’, что повышают так, будто в стране никакой войны нет...
Уже выйдешь в город - ни молодежи нет на улицах, ни детей... Средний возраст 50+ и одни женщины...
Да неского уже те налоги сдирать скоро будет...
Кто там о пенсии думал?)
Все еще в нее верите?)
Оксана37• 04 июля 2023
Є перелік міст, які або були , або є в окупації і їм не будуть нараховувати за певний період. Наприклад Київ теж підпадає за 2022р. (фіз.особи)
Леплю из пластилина• 04 июля 2023
Ничего не приходит в ящик- ничего не плачу
ничевока• 04 июля 2023
А де має прийти? У чоловіка дві квартири, ніколи нічого не приходить
Блиск думки• 04 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Ну, потому что есть закон такой. Это ещё по божески, выделили минимум площади с которой налог не взымается. В Европе с первого квадратного метра платишь. Называется налог на недвижимость.
Мы же туда идём?
Украина это и есть Европа. За кой хер я должна платить за несчастные метры?
Блиск думки• 04 июля 2023
Ответ дляТундиринда
В США тоже. Всю жизнь платишь
Нам похер ,что там в США
ОбережнаЯ• 04 июля 2023
Ничего не плачу - нет извищения.
rari-tet• 04 июля 2023
Ответ дляТундиринда
В США тоже. Всю жизнь платишь
У них зарплата по сумме практически равна комуналке?)
ZhukOlena• 04 июля 2023
Платять тільки ті, у кого квартира більше 60м2, а будинок більше 120м2.
Чаклунка-ведунка• 04 июля 2023
Ответ дляРусні здаПи
Так я нічого не маю проти. У нас 90+ з сином. По одній кімнаті і одна гостьова. Це розкіш?
Нащо Ви про розкіш пишите. Це податок на нерухомість. Податок на розкіш починається з 300 кв.м квартири. Чи Ви вважаєте що 300 це малесенька хатинка? Спрчатку почитайте податковий кодекс, щоб було розуміння про що мова. А заодно ще про інші податки, наприклад ПДВ. Який з´явився у післявоєнний період у Франції щоб витягувати у багатіїв гроші і вважався податком на багатство. Але ж чомусь і ми його платимо з 1992 року в кожному чеку при покупці в магазині. Це вас не засмучує 30 років, справно платите? От він самий корумпований податок. А податок на нерухомість іде в місцевий бюджет, для розвитку своєї громади.
Багиня• 04 июля 2023
Мужу пришло, реально много, но там некоторые и за 19,20,21 год не помню или за 22 было…
Что-то около 30, не ожидала такую суму. Но самые большие начисления были за 21, 22 год. За 19 копейки.
СкумбріяП8• 04 июля 2023
Ответ дляРусні здаПи
Щойно написала коментар в іншій темі.
Квартира збільшена попереднім власником з 37 до 95 метрів. Чотири роки тому купила , в податкову приходжу щороку , питаю що платити, інформації про мене і моє житло нема , просять принести документи. Я кажу - дівчата, ви получаєте зарплату от і самі дізнавайтесь. Я як чесний громадянин прийшла , щоб не було сюрпризів.
Це нічого не змінить, вони свою зарплату отримають, а Вашу квартиру перерахують із штрафами. На жаль.

MamkaOksanka• 04 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Их это не волнует. У меня 102 квадрата и прописаны 5 человек. ПлачУ за ’лишних’ 42 квадрата((
А какая сумма налога у вас получается на ’лишних’ 42 квадрата?
Леди_в_ночи• 04 июля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Нам влупасили самі високі ставки, за лишні 27 м мушу заплатити 2700, плюс земля 1700 за 17соток. Знала, що мене чекає на шляху до європи -не пішла б на майдан. Такого ми наворотили, дівчата🤧
Ми йшли на майдан щоб не було бандитизму,корупції ,а вийшло так.
Зате зарплати і пенсії не як в розвинутих країнах.
Белочкой зови• 04 июля 2023
У нас больше нет недвижимости
Знаю бакси• 04 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Саме так нам залишили і корупцію і зп і пенсії, як при янику, зато податки, тарифи і недоступну медицину, як в європі. Ще строкову службу введуть як в ізраїлі. Правда призвуть всіх і дівчат і злопців, як в ізраїлі, а по комфорту буде, як в совку :(
Пи Пи Пилюля• 04 июля 2023
Ответ дляДивне створіння
Моя соседка заплатила 460 грн, за ’лишние’ 9 метров. У нас с мужем квартира в долях, вроде лишних метров нет. Треш это всё конечно.
У меня в долях с мужем и родителями квартиры. Моих 50кв всего. А они мне посчитали 120+ и прислали налог
Дивне створіння• 04 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Это вам надо ехать с документами на квартиру и разбираться с ними.
Пи Пи Пилюля• 04 июля 2023
Ответ дляДивне створіння
Пусть подают в суд. Это зона БД, 40км до росии, ни малейшего желания угробить несколько тысяч на дорогу
Дивне створіння• 04 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Они вам поблокируют карты, выставят штраф, вот и весь суд.
Лучше сами звоните пишите им, предоставьте документы или копии.
Пи Пи Пилюля• 04 июля 2023
Ответ дляДивне створіння
У меня нет карт укр банков
Пи Пи Пилюля• 04 июля 2023
Ответ дляДивне створіння
А с каких пор не судебный исполнитель блокирует карты, а налоговая?
Милота• 04 июля 2023
Ответ дляНевгамовна сила
За 45 метрів прийшло 1699 грн
Офигеть как много.
Я в Польше за 40 м. заплатила 450 грн (45 зл) - годовой налог на недвижимость.