Попихтю та й годі• 04 июля 2023
Цуценя не ходить в туалет
Сьогодні взяли додому цуценя 3 місяці, він не ходить в туалет вже близько 5 годин, по ньому видно, що він нервує на новому місці, але зараз заснув, спить. Підкажіть будь ласка, чи може це бути наслідком стресу і коли треба починати панікувати?
Баба Йога• 04 июля 2023
Откуда взяли? Чем кормили? Не думаю что там серьезное что то. Он плакал бы
Попихтю та й годі
• 04 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
А он приучен к пеленке или к выгулу?
Привчений до пелюшки, але його вже десь тиждень як почали виводити, ми коли привезли і погодували - вивели його на вулицю погуляти, але там він теж не сходив, бо нервував дуже і лякався, гуляти не хотів. Вдома поводить себе більш впевнено, але всерівно видно що стресує
Попихтю та й годі
• 04 июля 2023
Ответ дляАрина85
Погладьте йому животик вологим віджати спонжиком, імітуючи ящик мами, ми так кицю вчили
Дякую, спробую як прокинеться)
Хвігура мічти• 04 июля 2023
Пелёнки везде постелите , стресс у бедолаги . Мой тоже сидел на одной подстилке и даже не ходил по квартире дрожал первый день .
Попихтю та й годі
• 04 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
У заводчика, годували тим кормом, який нам дали з собою, тобто той, до якого він привчений. Ще води дали.
Не плаче, поводиться спокійно, набагато більш обережно ніж вдома з братами і сестрами
Радостина• 04 июля 2023
Взяли родичі цуценя в селі. Теж не какав, я переживала, бо живіт як бочка був)) при чому їв гарно, пив. А потім яяяяк навалив кучу!
Попихтю та й годі
• 04 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Голый пол есть? Или всё в ковролине? Опишите ситуацию и обстановку
Всюди гола підлога, спить на кріслі, ще застелили місце на підлозі тою ковдрою, що дала заводчиця. Поклали дві пелюшки на підлогу. Вдома в нас ще є кіт, вони досить спокійно один на одного відреагували, але песик дуже обережно, кіт трохи з агресією, але ми контролюємо
Баба Йога• 04 июля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Та то растерялся пацан. Поспит навалит вам сразу три кучи)))
Попихтю та й годі
• 04 июля 2023
Ответ дляХвігура мічти
Ми поклали дві - одну в кімнаті, іншу на виході з кімнати
Декілька разів підводили до неї, але нуль реакція
Стресує маленький(
Попихтю та й годі
• 04 июля 2023
Ответ дляРадостина
Наш теж дуже гарно поїв як приїхали) за 20 секунд, я аж рота відкрила, такого ще не бачила)
Попихтю та й годі
• 04 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Дякую вам, заспокоїли)
Радостина• 04 июля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Я ще запарила корм кип´ятком, щоб м´який був. То він його зніс за 10 секунд мисочку))) теж був шок) Зараз вже дорослий, то молотить все підряд, навіть огірки!
Баба Йога• 04 июля 2023
Ответ дляРадостина
Собаки любят овощи. Наш и яблоки ест и дыню. За памело душу отдаст
Радостина• 04 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
ППшніки)))
Фізик-ядерщик заочно• 04 июля 2023
Ответ дляРадостина
Покажу було/стало. І це йому рік був, зараз вже 2, то ще більший.
Красавчик)
Радостина• 04 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Красавчик)
Дякую)) А дітей як любить! До візгу))
Джем Шакіри• 04 июля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Стресує маленький(
больше нужно, сделайте хотя бы по 3-4 штуки в комнате первое время, он ещё теряется и не понимает в новой обстановке где его туалет
Яжемать Мне можно• 04 июля 2023
Кошки бывают и три дня не ходят, но учитывая что у вас щенок, вполне реально что он подписывает немного, а вы не замечаете просто, там буквально несколько капелек, у меня всегда так было с котятами
ЛюблюДевчонок• 04 июля 2023
Ответ дляРадостина
Для таких случаев есть кефир)
Говорю відверто• 04 июля 2023
Бедный малыш. Выздоравливает пусть поскорей. Или везите в больницу. Счастья Вам❤️❤️
Радостина• 04 июля 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Для таких случаев есть кефир)
Та все пробували. Воно ж іще мале було, боялись, щоб не глисти, бо від них часто живіт розпирає. А в селі ж всі тварини на виживанні... я заставилв і проглистогонити, і вакцинувати, і вольєр замість цепа зробити...