Мамзелькіна• 04 июля 2023
Разгадайте сон. Приснилась девочка, лет 5. Я знаю, что у нее нет мамы во сне.
Я ей говорю, давай я тебя усыновлю и буду твоей мамой. Девочка согласилась.
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Якщо ви помітили , що діти вам сняться до проблем, то так і буде
Мені якщо школа присниться, то буду мати якусь біготню, таке відчуття як вишколі перед контрольною, хвилювання
Летчица• 04 июля 2023
Ответ дляАноним_
К новым проблемам
Нет, девочки снятся - это диво. К неожиданной радости, приятному удивлению.
Это мальчики к хлопотам
Мамзелькіна
• 04 июля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Ви фільмів передивились. Сни нічого не значать. Просто нічого.
Не дивлюсь фільми 5 років
Ворую вкусняшки• 04 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Не дивлюсь фільми 5 років
Удалено администрацией...
Мамзелькіна
• 04 июля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Удалено администрацией...
Тільки дурне може таке написати.
Ворую вкусняшки• 04 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Тільки дурне може таке написати.
А що вас так образило, що ви пожалілись? Ви хоча б книжки почитайте, що таке сни, як вони утворюються і чому не можуть нічого значити. Успіхів.
Мамзелькіна
• 04 июля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Не учи,книг я перечитала больше чем ты.
Мамзелькіна
• 04 июля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Не выспалась или недо**б?И найдется жн такая в теме,притрушенная.
Ворую вкусняшки• 04 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Я не буду тиснуть жалобу. Я саме це й очікувала від вас. Ваш рівень.
МЧСница• 04 июля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Уровень ваш видно из ваших ответов