Физрукая• 04 июля 2023
Переведення військового в іншу частину
Доброго дня.
Мій чоловік мобілізований, проходить зараз навчання. Знаю є можливість перестися за місцем прописки. Ви знаєте такі випадки і як це правильно зробити?
Чи буде підставою те, зо в мене хворе серце і я проходжу дікування?
Пенек Возмездия• 04 июля 2023
У вас інвалідність? У знайомої хворе серце, 2 група інвалідності, то чоловік не служить
Физрукая
• 04 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Ні, я нічого не оформляла
Пенек Возмездия• 04 июля 2023
Ответ дляФизрукая
Ні, я нічого не оформляла
А що підтверджує ваше хворе серце? Який діагноз?
Це буде дуже складно зробити. Ви потребуєте постійного догляду?
Додаю напруги• 04 июля 2023
Є вичерпний перелік, коли це можна зробити, але вони хочуть, щоб ви собі самі там місце знайшли, тобто треба домовлятись з якоюсь частиною по місцю проживання, але якщо це безпечний регіон, то там так щільно сидять на посадах воєнкоматовські, що навряд місце там буде
ЗновЗдоров• 04 июля 2023
Щоб перевестися з однієї частини в іншу, потрібно мати відношення з нової. Але це не факт, що людину відпустять. Тай це для контрактників.
Ангелок з ріжками• 04 июля 2023
В нас друг після поранення в Бахмуті - 3 операції, дали 3 гр., ходить з палочкою. Списати не можуть, має служити по місцю, але місць немає. Відправили служити за 100 км від дому і то довго місце шукали.