Пуки-куки• 04 июля 2023
Хитрий кум виманює гроші через дитину
Дзвонить мені кум о пів на одинадцяту ночі. Беру трубку, а там голос моєї хрещениці: - Тьотя плівіт!!! Ну, починаю з нею спілкуватися на дуже важливі теми)
Потім швидко бере трубку кум: "- Оце вкладаєм її спать, а їй треба кумі срочно дзвонити. Я кажу: - Кума спить після роботи, ніч вже! - А мала ні в яку, вперлася, - Дзвоним і всьо, - Прямо до істерики. Хоче любиму куму почути і хоть вбийтеся всі. Ну, вже думаю, подзвоним тобі, щоб ти накричала на нас. "
І оце він таке насипає і на хвилі жартів і позитиву підводить розмову до того, щоб я їм перевела грошей на картку, так би мовити позичила до кінця місяця (не уточноє до якого).
І це вже помічаю, що такі нічні дзвіночкі якось стали мати схематично повторюючий сценарій.
Сам же малу свою заохочує, щоб вона мені дзвонила пізно. Впевнена, що і розбудити її може заради цього)). Думає, що я від такої ситуації, де зі мною дуже хоче поговорити мая мила хрещениця, стану бадьоріше і більш відкрита до позичання грошей. І я дійсно так рази 3 вже позичала їм гроші, хоча вони ще не повернули один великий борг. І якось не квапляться з цим. І кум зараз не працює, роботу шукає, все йому не таке, то мало платять, то здоров´я не те.
Я свою хрещеницю люблю, але мені не подобається як кум цим хитро маніпулює.
Буває ще, коли дзвоню, спілкуюсь по телефону з малою, а кум на фоні: "- Спитай, - Чи позиче нам кума грошей трошки?" І мала ще з такою надією в голосі питає, що не хочеться відмовляти і бути поганою кумою в її очах. Але ж розумію, що це все частина хитрого плану від кума. Такий собі Остап Бендер на мінімалках)
Як би ви в такій ситуації себе повели? Чи є у вас такі родичі, у яких відпрацьовані такі сценарії, і вони думають, що ви цього не помічаєте? Ви даєте їхньому нахабству дійті до піку в своїх сценаріях? Чи ви одразу виводите на чисту воду і не даєте грати їм в цю гру і готові, що це перекреслить ваше спілкування?
Результат:
вже голосів:
90 (72.58%)
Одразу виводжу на чисту воду
28 (22.58%)
Напишу свій варіант
6 (4.84%)
Даю грати, бережу відноси
А я женатая• 04 июля 2023
Терпіти таке не можу. Може тому в моєму оточенні таких немає. Вам що, язик не повертається сказати 2 слова ’грошей нема’. А ще якраз гарний привід відповісти ’ой,куме, самій гроші потрібні,от думала, що може ви мені борг повернете. Коли чекати?’
Русні здаПи• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
І готові що не буде у вас ні кума ні хрезениці?
Так. Тобто ваша єдина цінність для них в тому щоб гроші їм зичити? А вам нащо таких людей поруч?
Пуки-куки
• 04 июля 2023
Ответ дляРусні здаПи
Ну вони не такі негативні як здається. Багато приємних часів і спогадів було з ними. А от коли почалися матеріальні проблеми, починає вилазити усіляке. І не розумієш як реагувати.
Мочалкин блюз• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Можно таким же ласковым голосочком сказать, что папа еще прошлый долг не отдал, и у вас сейчас денежки нет одолжить (((
А еще есть такая примета - после захода солнца не выносить из дома (не одалживать) деньги. Сказать куму, что после таких операций у Вас деньги резко утекли, поэтому больше не склонны к таким операциям, у самих сейчас туго. Поэтому ждёте их отдачи крупного долга.
Один раз отказать - больше не будут лезть, найдут новую жертву.
Если что, мы с кумой всегда друг друга выручаем деньгами, но фраза ’не хочу из дома деньги вечером давать выносить, приди завтра днем’ никого еще не обижала.
А наглецов точно надо ставить на место!
Русні здаПи• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Ну так і реагувати як відчуваєте. Вам це не подобається, нащо дозволяєте себе обтяжувати. Є банки, карточки, ломбарди.
Русні здаПи• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Не віддати борг , а просити новий . Це ще не такі негативні ?
А скільки винний вам кум
Божа кульбабка• 04 июля 2023
як це гидко використовувати дитину і прикриватись нею....скажіть прямо йому - якщо тобі потрібні гроші то говори на пряму зі мною, дитину не треба вплутувати. або просто присікти то словами що у вас у самих зараз труднощі і грошей нема
Курочка-чубаточка• 04 июля 2023
Тю, мене теж так намагались розкрутити, вказала, ой лялю, з грошима теж не густо, от ви телефонуєте, думала в тата позичить.
Майструю крила• 04 июля 2023
Скажіть куму що коли до хрещеної дзвонять вночі,коли вона вже спить,то хрещена робиться зла і не виспана і може на куй послать. Попросила би кума не маніпулювати дитиною
Топтунша• 04 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
реально є такі довбануті чи це прикол?
шо кум, що авторка..
той сосе грошІ І НЕ ВІДдає, ця якісь сюжети з цього вимальовує
Топтунша• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Ну, вони збираються хату продавати, так що маю надію, що повернуть борг.
скільки років вже збираються продавати хату?
західний_діалект• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Жарти жартами, але ж так воно і буває, що якщо зараз з ним посварюся через дрібний борг. То потім як мені повертати великий? Який позичали без усіляких юридичних узгоджень, на доброму слові)
а вы правда не понимаете, что такими мелкими суммами он ваш большой долг удвоит.
автор, на мягких лапках играйте в дурочку, если кишка тонка послать.
варик вам уже подсказали.
скажите вскользь о долге, и перестанете получать новые просьбы.
ой, куме, в цей раз ніяк. от часи прокляті.
як раз би дуже на нагоді став той борг.
може можеш по трошки віддавати? ну дуже треба
варик вам уже подсказали.
як раз би дуже на нагоді став той борг.
курасаны• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Ну він так майстерно це робив, що ніяк викрити його) Але наступного разу я вже щось таки скажу
Ну скажіть милим голосом, що хрещена якраз цицьки нові собі зробила, тому самій би тепер десь позичити))).
Ну в сенсі мала дитина питає чи ви позичите гроші? Не можу такого уявити.
Тра Ля Ля• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Яку сумму позичили велику?
Карусель-весель• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Ну він зараз просить не великі гроші (як на автівку якусь), а на таке щось, побутове: - поїсти-полікуватись
В слідуючий раз як подзвонить спитайте а нього, а чи не може він віддати вам борг, бо дуже треба гроші
ПП-шница• 04 июля 2023
Я б таки накричала, ’як казав кум’ и второй раз бы трубку не брала
Только я не поняла о чем тема?
Не хотите давать - не давайте
Хотите - давайте
При чем тут ребенок и какой кум, как человек?
Вы даёте повод, с вами и играют ’позвони крестной’
Мне такие игры непонятны
Только я не поняла о чем тема?
Не хотите давать - не давайте
Хотите - давайте
Мне такие игры непонятны
заварний look• 04 июля 2023
Манипуляция детьми самое ужасное, что может быть. Об этом я бы сказала куму. Вы не обязаны содержать их семью, это не входит в обязанности крестной.
Я бы в такой же шутливой манере ответила, что пока старый долг не вернет о новом займе речь идти не может. И в следующий раз только под проценты, потому что задерживают очень
Рассказница• 05 июля 2023
Зараз банки рідко кому гроші дають.Можливо ви перебільшуєте і дитина справді хоче з вами поговорити?Якщо не маєте можливості не позичайте.Це добре,якщо люди вміють крутитись,я до прикладу буду голодувати але позичати не піду.Люди різні...