Сливочная пенка• 04 июля 2023

От сижу і думаю. Нафік гроші тратити. На шо? На краєвиди?

Я вдома віддалено працюю. Я інтроверт, мені ок, чим менше бачу людей тим мені комфортніше.
Чоловік пропонує в Карпати їхати, зняти готель, басейн, і тд.
І шо? Що там робити?
Мені вдома добре. Ось лежу- Басейн. Качеля. Мангал. Ось стейки пожарили, вино охолодили, троянди квітнуть, пташки співають...
Не хочу нікуди їхати, нікого бачити...
Ше би на море- ну ок
А шо ті Карпати..?
Змінилася картинка, та ше й люду повно....
Коко На Страже• 04 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ви пишіть прямо.
Має трьох дітей чи на броні? На дивані?
Ви собі тільки уявіть, у деяких чоловіки справжні чоловіки, а не те що ви ховаєте поки воно гульбенить) вам звісно навряд це зрозумієте, раз досі цей позорний висер пишете

Vitamina1407• 04 июля 2023
Ответ дляСплюшка
В Шаянах гарно, але дуже скучно. Хіба що якщо треба мозок перезавантажити.
Так, ми телефони в руки не брали, відпочивали. Були під час ковіду там. Їздили на ферми, на екскурсії, просто гуляли,спортзал був, бассейн, мені нормально, але людям які з нами в готелі були казали що нудьга.
Тишком нишком• 04 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
С детьми это всё не то. )
А мы детей приучаем, вверх наняли грузовичек, назад пешком через лес. Спускаешься а у тебя перед глазами 12 месяцев, природа в это время. На вершинам снег, ниже ещё почки не завязались, какие то кустики просыпаются, ниже почки...цветение...плоды... спелые ягоды и цветы, а внизу лето. Хотя бы раз в жизни такое увидеть стоит. И людей кроме твоих больше нет.
Анонимарик• 04 июля 2023
Ответ дляТишком нишком
Я не любитель экстрима и непонятных грузовичков с детьми.)
Чемна панночка• 04 июля 2023
Зміна картинки перед очима на нову корисна для нашого мозку, для нейронних зв´язків. Хоча б для цього потрібно відвідувати нові місця
Чумачечая_• 04 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Какие же эти интроверты скучные
Я теж інтроверт але подорожувати люблю, ходжу в гори до війни на море їздила, проте вибираю затишні і не людні місця
Дай подивлюся• 05 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Поки що я не побачила, що Ваш служить. Свого явно сховали.
Коко На Страже• 05 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ааа, я зрозуміла, вам аби щось написати, ви нікого не ховали, у вас просто нікого немає, бо з такими не живуть...ну чи недовго, бо треба бути мазохістом такий винос мозга терпіти, це якщо ви тут таке верзете, що ж в житті?! Не відповідайте вже, не опускайтесь ще нижче
Дай подивлюся• 05 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
А ви?
Куди ви опустились? Тільки помиє лиєте. Одна агресія. Але ніхто у вас не служить. Я впевнена. Бо ви тільки пристижуєте і на тому все.

Коко На Страже• 05 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
А ви?
Дай подивлюся• 05 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Навзаєм
90x60x90• 06 июля 2023
Пока вы тут перес*ались я уже на Говерлу успела сходить 😂