Пуки-куки• 04 июля 2023

Хитрий кум виманює гроші через дитину

Дзвонить мені кум о пів на одинадцяту ночі. Беру трубку, а там голос моєї хрещениці: - Тьотя плівіт!!! Ну, починаю з нею спілкуватися на дуже важливі теми)

Потім швидко бере трубку кум: "- Оце вкладаєм її спать, а їй треба кумі срочно дзвонити. Я кажу: - Кума спить після роботи, ніч вже! - А мала ні в яку, вперлася, - Дзвоним і всьо, - Прямо до істерики. Хоче любиму куму почути і хоть вбийтеся всі. Ну, вже думаю, подзвоним тобі, щоб ти накричала на нас. "

І оце він таке насипає і на хвилі жартів і позитиву підводить розмову до того, щоб я їм перевела грошей на картку, так би мовити позичила до кінця місяця (не уточноє до якого).

І це вже помічаю, що такі нічні дзвіночкі якось стали мати схематично повторюючий сценарій.

Сам же малу свою заохочує, щоб вона мені дзвонила пізно. Впевнена, що і розбудити її може заради цього)). Думає, що я від такої ситуації, де зі мною дуже хоче поговорити мая мила хрещениця, стану бадьоріше і більш відкрита до позичання грошей. І я дійсно так рази 3 вже позичала їм гроші, хоча вони ще не повернули один великий борг. І якось не квапляться з цим. І кум зараз не працює, роботу шукає, все йому не таке, то мало платять, то здоров´я не те.

Я свою хрещеницю люблю, але мені не подобається як кум цим хитро маніпулює.

Буває ще, коли дзвоню, спілкуюсь по телефону з малою, а кум на фоні: "- Спитай, - Чи позиче нам кума грошей трошки?" І мала ще з такою надією в голосі питає, що не хочеться відмовляти і бути поганою кумою в її очах. Але ж розумію, що це все частина хитрого плану від кума. Такий собі Остап Бендер на мінімалках)

Як би ви в такій ситуації себе повели? Чи є у вас такі родичі, у яких відпрацьовані такі сценарії, і вони думають, що ви цього не помічаєте? Ви даєте їхньому нахабству дійті до піку в своїх сценаріях? Чи ви одразу виводите на чисту воду і не даєте грати їм в цю гру і готові, що це перекреслить ваше спілкування?
Результат:
вже голосів: 124
90 (72.58%) Одразу виводжу на чисту воду
28 (22.58%) Напишу свій варіант
6 (4.84%) Даю грати, бережу відноси
Тра Ля Ля• 04 июля 2023
Я б таке не терпіла б. Все сказала б куму.

МастерЮля• 04 июля 2023
кум ваш обнаглів. Ви ж не банк. Хай кращу роботу шукає
Люблю порядок• 04 июля 2023
Не маю таких хитровигнутих знайомих.
автор Пуки-куки • 04 июля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
І готові що не буде у вас ні кума ні хрезениці?
Рожки-да-ножки• 04 июля 2023
О, со мной так не пройдёт. Как только чую манипуляцию - держись. И наглости не люблю.
Забризкана водою• 04 июля 2023
Пару раз закрыла бы глаза, а потом сказала бы, что увлеклась эзотерикой и энергией денег, деньги в долг даю только в определённые дни недели, до заката и с возвратом ровно через 13 дней точно в такое же время
мегамоСГ• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
А вы прям не переживете их отсутствия?
МастерЮля• 04 июля 2023
він хоч гроші вчасно повертає?
автор Пуки-куки • 04 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Ну він так то по собі непогана людина, але оце нюанса з ’позичаннями’ якось неприємні мені

Тра Ля Ля• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Так, мені такі відносини не потрібні коли в мене виманюють таким хитрим планом гроші. Це гидко.
фан L.O.S.T.• 04 июля 2023
В мене такі УСІ - і мої і чоловікові. Коли є зайві гроші - даємо, коли нема - лісом прямим текстом посилаємо. Але точно не церемонимось. Деякі деколи ображаються, чому ми невимовно щасливі! Баба з возу - кобилі легше.
автор Пуки-куки • 04 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
А я не відчуваю маніпуляції одразу, я чомусь щира і довіраю, тільки на 3-4 раз зрозуміла, що мною маніпулюють
Аноним НаВсеГда• 04 июля 2023
Від таких людей треба тримати безпечну дистанцію. Бо зітруть у власних цілях вас під нуль
фан L.O.S.T.• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
А воно вам треба?
Аленький носочек• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Мені можете також позичити ?
Бесбардак• 04 июля 2023
Дивні відносини. І, грошей би не позичала. А кумові так і сказати - позичити не можу.
Рожки-да-ножки• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Сестра у меня такая.. Может сумма в долги влезть, чтобы одолжить другому. Для меня это верх.. Даже не знаю чего.
Kot_v_meshke• 04 июля 2023
Откажите, скажите «сейчас нет денег» и все. А на ночь блокируйте ихномера, чтоб не трезвонили ночами. Можно сказать, что выключаете звук в телефоне и не слышите
автор Пуки-куки • 04 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Ну він так майстерно це робив, що ніяк викрити його) Але наступного разу я вже щось таки скажу

Бесбардак• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Що майстерно робив? Мені дивно таке читати. Нормальні люди так гроші не позичають. Якийсь дитячий садочок.
автор Пуки-куки • 04 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Ну він просто повинен нам великий борг, і йому ніяково просити напряму ще в борг, тому оце придумує отакі сюжети
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
а нахиба воно Вам взагалі?
МатьЧасть• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Ну тогда платите за звание быть из кумой
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июля 2023
дівчата, поясніть - навіщо Ви взагалі йдете в хрещені, не можу зрозуміти цієї традиції, потім тільки купа тем, про наглу куму і жадну хрещену, що дарує дешеві подарунки
Бесбардак• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Він уже вам винен??? Прикольно. Просити в борг ніяково, а піти заробити?
автор Пуки-куки • 04 июля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Підписка-кума преміум)
Астоновитесь!• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Ото біда
Анютины ласки• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Абсолютно готова, такие наглые люди мне в окружении не нужны
Борисфенка• 04 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
А в чому сюжет? Великий борг не віддам, а як вночі хрещениця позвонить, то ще трохи грошей дадуть?
Дивна ви якась.
автор Пуки-куки • 04 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Так, вони позичали на купівлю автівки. Машина зараз я так розумію в ремонті, потрібні гроші. У банку вже грошей йому не дають, от він і вигадує такі схемки, щоб десь перепозичити, поки він знайде собі роботєйку