GirlSuper• 04 июля 2023

Смішно не смішно але зараз совєтціта рвоне скоріше

😃
Так, ми помиті, спати зібрались
In limbo• 04 июля 2023
LentochkaV• 04 июля 2023
Так
Зараз всеношня, ві деякі тг канали хайпують
neortoju• 04 июля 2023
АЭС взорвут, а мы и не заметим, читая 100500 тем о ней)
LyudaT• 04 июля 2023
Зараз теж будемо митися. Простирадло тре біле взяти і укритися. Прощатися будемо чи як?
Okk -7ebd• 04 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Так
Так накрутять підписників новинні канали
Пикарда• 04 июля 2023
Помните тему с Щекавицей? Никто не в курсе, ещё актуально, где можно записаться на оргию?
автор GirlSuper • 04 июля 2023
Ответ дляLyudaT
Здуріли чи що 😃
автор GirlSuper • 04 июля 2023
Ответ дляПикарда
Пізно вже( часікі тік так
LyudaT• 04 июля 2023
Ответ дляGirlSuper
Здуріли чи що 😃
Та тут такі настрої, що можна і здуріти
Oksiz• 04 июля 2023
Ответ дляПикарда
Дайте ссылку почитать
Конкордія• 04 июля 2023
П’ю чай з м’ятою, розпитала поро акції в Атб, поділилась новинами що сама купувала вигідно. Прекрасний вечір. Дякую діачата, а то там нижче в 7797568 темі про це анонімів зняли)
автор GirlSuper • 04 июля 2023
Ответ дляneortoju
🤣🫣ну да
Мы ж не сразу узнаем
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Вже
Увага і червоним горить і внизу куди перейти
автор GirlSuper • 04 июля 2023
Ответ дляneortoju
Если тут есть кто то туда может напишет нам здесь
Пикарда• 04 июля 2023
Ответ дляOksiz
Дайте ссылку почитать
https://www.bbc.com/ukrainian/news-63061624.amp
Okk -7ebd• 04 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Вже
Я сама працювала в цій сфері і таким чином накручують типу Сьогодні підірвуть і т д, підпишися на канал і читай далі продовження новини, рекомендую не читати таке, а перевірені тг канали.
4мама• 04 июля 2023
Ответ дляПикарда
Всі нормальні люди вже там!
In limbo• 04 июля 2023
Тримаємось купочки 😉
Пикарда• 04 июля 2023
Ответ для4мама
Всі нормальні люди вже там!
Осенью была тема ’Скоро(возможно) по всей стране - оргия на горе. Просьба не путать с ’Горбатой горой’(фильм про геев)’😂
Тетяна23• 04 июля 2023
Ответ дляКонкордія
Що за акції?
Конкордія• 04 июля 2023
Ответ дляТетяна23
Що за акції?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3363953-2
Тут здається, але можете в кожну тему істеричну зайти, там ще рецепт лимонаду написали класного десь в якісь темі
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Зара золотий момент!
Фейко новини і така розкрутка, обісцяні люди від страху - краща аудиторія
Olga Zelenyak• 04 июля 2023
Ответ дляКонкордія
Лимонад це не актуально для вибуху на АЕС. Потрібні лайми і рецепт Мохіто. На лайми випадково акції немає?
lisulya• 04 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Зара золотий момент!
Ще й МиколаївськіВаньки та деякі інші канали пішли у відпустки
lisulya• 04 июля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну шо такоє. Це що йти з фонаріком м´яту ’спасать від радіації’? Шо прям зараз? Мені ще кабачки спасать
Olga Zelenyak• 04 июля 2023
Ответ дляlisulya
Звичайно. Зробіть стратегічний запас.
Inanna• 04 июля 2023
Ответ дляlisulya
Ох неспроста их нет)))
РойЛеля• 04 июля 2023
Ответ дляКонкордія
Я набираю популярності з рецептом. От як хочте, а через пару днів, як всі виживем, створю тему з фотками. Будете показувать який вийшов лимонад
Безникая• 04 июля 2023
Ответ дляКонкордія
а я вчера купила по выгодной цене в новусе попкорн и чипсы 2 единицы по большой скидке, такое вкусное все.. жалею что больше не взяла, а акция всего один день была
Конкордія• 04 июля 2023
Ответ дляБезникая
Поп-корн? Ви щось знаєте про Пригожина і новий похід, що ми поки не знаємо?