Швабристка• 04 июля 2023
Хлебопечка нужна или нет?
У кого есть только честно, вы часто пользуетесь? нет мысли,что зря купили?
Хочу купить, но боюсь поиграю и будет стоять в кладовке :(
Результат:
вже голосів:
30 (60%)
2 очень редко
20 (40%)
1 часто
Бла бла бла• 05 июля 2023
Пользуюсь постоянно, пеку бородинский хлеб 1-2 раза в неделю, делаю тесто на вареники, пиццу, пампушки.
Бла бла бла• 05 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Я тоже думала наиграюсь ) но третий год любимейший гаджет, мы после неё из магазинного только изредка лаваши берём или бородинский. Хотя бородинский в хлебопечке тоже отличный, но с ним чуть заморозить приходится, солод там развести...
Я ничего не развожу, но у меня по рецепту хлебопечки так, идентичный магазинному получается.
Люблю ВалЄру• 05 июля 2023
Нам потрібна. Купили на початку війни одну з найпростіших лібертон просто щоб використати сертифікат. Вона тоді була 2200грн. Але відтоді хліб не купуємо. Пекла в ній паски, шоколадні кекси. Хліб теж експериментую, то гірчичний на кефірі і майонезі, то з спеціями, то білий з солодом, то бородинський, то цільнозерновий, то тостовий.
Головне почитати інструкцію і хоч трохи технологію випікання хліба. А то накидають все підряд і ой хлібопічка погана. Існує певний порядок закладки продуктів. Бо сіль послаблює дію дріжджів, а от цукор навпаки скажімо так є їжею для них. Тому якщо дати солі більше, ніж в рецепті або ж написати її одразу з дріжджами не перемежувавши мукою, то хліб може погано підійти. А якщо додати більше цукру, то тісто винести за борти форми (я не кажу про великі дози як в пасках, тоді це вже як здоба для підняття якої потрібно більше дріжджів).