Из Виа-гры• 05 июля 2023
Кашель вночі.
Дитина вже місяць кашля вночі. Приступами. Хвилин 40 може кашляти потім спить 3-4 години. Ніс сопе, як хропе.
Лікар слухала , все чисто. Трохи запелене горло. Тиждень лікували горло, але кашель залишився. Вдень все нормально.
Може проблема з носом , стікає слизь?
Виділень з носа немає. 5 років.
Чим лікувати?
Може проблема з носом , стікає слизь?
Виділень з носа немає. 5 років.
Чим лікувати?
Из Виа-гры
• 05 июля 2023
Ответ дляТут надолго
фарингит сто процентов,у моей дочки такое было
Чим лікували?
Тут надолго• 05 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Чим лікували?
мили носик пили-3 дня все прошло,полоскали горло соль+сода пол столой ложки каждой,на 200мл теплой воды или есть прекрасный просто обожаю лекарство сангвиритин,долго не могла найти его потому-что было русское название сейчас назывется сангвирисепт ,каждый раз как горло болит пополоскала через 3-5 часов все,не болит 80 мл теплой воды на 2мл раствора для вашего 5 лет-1.5 ,но лучше 1
Из Виа-гры
• 05 июля 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую.
сою не люблю• 05 июля 2023
аденоїдит. Ваш лікар тепер ЛОР, а не педіатр.
гооло то симптом, наслідок від запального процесу в носоглотці -аденоїди збільшились і вкрились слизом.
вже місяць...
не чекайте ускладнень на вуха і очі, шукайте толкового лора.
а сьогодні покладіть дитині під матрас зверху подушку, щоб вона спала під невеликим кутом, це полегшить відходження слизу і буде менше кашлять. типу як в кювезі в роддомі немовлят вкладають
вже місяць...
Из Виа-гры
• 05 июля 2023
Ответ длясою не люблю
вже місяць...
Завтра запишусь до ЛОРа.
Закапала носа краплями судинозвужуючими і дитина перестала кашляти. Це від носа.