Зайканалужайке• 05 июля 2023
Окна уже все открыли?
Бамбарбия! Кергуду.• 05 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Мы тоже.
Вчера вечером только ленивый не писал, что все, ночью подрыв. Сначала поддалась панике, думала спать или нет, потом успокоилась, спали как обычно, все настежь.
Всем доброго утра!
Днепр с Вами, окна не закрывали, вчера поддалась панике и купила 4 литра колы, чтобы было, чем виски разбавить🤣 доброе утро💐
Ермолайчик• 05 июля 2023
Ответ дляаромат Жука
Мне смешно было смотреть в Киеве,который за 800 км ,как все бегут за водой вечером((
Вот вот! Меня, например, больше Киевская ГЕС волнует. Не дай Бог… напьёмся на всю жизнь(
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2023
Ответ дляаромат Жука
Так это как всегда. Особенно смешно на это смотреть запорожцам и днепрянам.
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2023
Днепр, не закрывали и ночью новости не мониторили. А ещё не спим в коридорах.
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Окна закрывала.Только дураки халатно относятся к своему здоровью и опасности.
И так будете теперь делать каждую ночь?
Бамбарбия! Кергуду.• 05 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Аналогично)
Пацан к успеху шел• 05 июля 2023
Ответ дляСлава Українi
Когда нагоняют панику обычно ничего не происходит. Окна не закрывали.
Почекають вітру куди треба і зроблять
Пацан к успеху шел• 05 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вони прямо із Запоріжжя на киян дивляться?
Кудесница_с_пургеном• 05 июля 2023
Ответ дляПешеходик
Я запитала конкретно у людини, яка написала, що має наслідки.
Не можна було?
Ви б читали,а не очі ото закривали.
Не можна було?
Ви б читали,а не очі ото закривали.
вам розповізти скільки киян і всіх українців загинуло? скільки пожежників, поліцейських, будівельників, водіїв, лікарів? Які наслідки?Мій чоловік з будинку, де майже не залишилось чоловіків - всі вони раніше чи пізніше працювали або їздили в зону. Іх вже немає.
Аленький носочек• 05 июля 2023
Не закривала, але запас води, їжі і палива є завджи з початку війни
Пешеходик• 05 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ви читати вмієте? Я вас нічого не запитувала взагалі.
Запитала іншу людину. Ви тут до чого?
Запитала про НЕЇ, а не про пожежників та інших ліквідаторів.
У вас завжди таке сприйняття прочитаного? Чи тільки сьогодні зранку?
Запитала іншу людину. Ви тут до чого?
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Даже не знаю что ответить на такой умный вопрос...
Леопардові панчохи• 05 июля 2023
Нікоп.район
вікна закривала, бо кондиціонер працював, серед ночі відчинила поки не жарко
запас води і так є, бо місяць були без води. трохи консервів є, щось у морозилці. Не панікую зовсім, так тривожно, але розумію що паніка мені лише нашкодить.
Пацан к успеху шел• 05 июля 2023
Ответ дляПешеходик
Страшно від усього і вже не перший рік.
Питання зовсім в іншому.
У чому вам у Києві нашкодив Чорнобиль?
Питання зовсім в іншому.
У чому вам у Києві нашкодив Чорнобиль?
Як вам Київ покою не дає, знов вздовж і впоперек.
Як вам так цікаво-то мені дало на щитоподібну залозу, алергія і непереносимість на половину продуктів, маю дитину з інвалідністю по аутоімунному захворюванню. Достатньо дало?
Попадалочка• 05 июля 2023
Ответ дляПешеходик
Запитала іншу людину. Ви тут до чого?
а як ще по іншому розуміти питання? ’У чому вам у Києві нашкодив Чорнобиль?’
Подивіться реакції на свій вислів, вас там ніхто не зрозумів
Баба на горошині• 05 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Это пишут те, у которых сейчас все ломятся на границах
100%
Пешеходик• 05 июля 2023
Ответ дляПопадалочка
Не треба його розуміти по іншому. Людина написала - я поцікавилася?
Не можна?
Мне последствий и от ЧАЭС хватает. Но я верю в лучшее. - можна було запитати? Чи це кримінал?
Не можна?
Иванка Бур• 05 июля 2023
Живу в Запорожье, ничего не закрывала, у нас жара страшная, куда там закрывать. В даты не верю, уже столько раз эти даты озвучивали.
Стебель березы• 05 июля 2023
Ответ дляMede
Радіація проходить майже крізь усі матеріали. Фізику треба було в школі краще вчити. Виняток - бетон або свинець товщиною десь в метр
Може вам ще треба фізику перечитати? Життя повне відкриттів, з´ясуєте, що навіть звичайний одяг може захистити, бо, по перше, видів випромінювання аж три, а по друге, щільно зачиненими вікнами захищаються від радіоактивного пилу.
Качка в тапцях• 05 июля 2023
Окна не закрывала, но воды вчера набрала ведро и мискк. Правда посде осенних обстрелов у меня всегда на балконе литров 40 воды есть.
Гопница-Советчица• 05 июля 2023
Ответ дляПешеходик
Страшно від усього і вже не перший рік.
Питання зовсім в іншому.
У чому вам у Києві нашкодив Чорнобиль?
Питання зовсім в іншому.
У чому вам у Києві нашкодив Чорнобиль?
Ви трохи дивна. Може і не трохи. У нас в Україні незрівнянно вищій рівень онкозахворюваннями, в тому числі, у дітей по всіх країнах. По теперішній час. Проблеми з щитоподібною залозою у багатьох. Не буде брехати стосовно точної дати, але на ЧАЕС поставили надійний щит європейських розробників тільки після 2010 року.
Зайканалужайке
• 05 июля 2023
Ответ дляDonna5678
Такое впечатление, что все прям разочарованы тем, что ничего не произошло...
Наоборот рады.