Акукарача• 05 июля 2023
Які у вас були ускладнення після косметологічних процедур?
Я зробила лише одну процедуру для шиї 7 місяців тому - мікроголковий RF-ліфтинг. Залишилися коричневі точки від перфорації. Шкодую і не знаю, як прибрати. Робила в хорошій клініці, але думаю, що було якесь порушення протоколу. У тих місцях, де точки (не по всій шиї) апаратний спеціаліст пройшлася багато разів, буцімто там слабка ділянка (кільце венери), і потрібен дужчий синтез колагену.
Акукарача
• 05 июля 2023
Ответ дляЩедрик
Пигментация после пиллингов и лазера
Пілінги професійні? Лазер робили від пігментації чи акне?
Щедрик• 05 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Профессиональные, у врача-дерматокосметолога. Лазером удаляла волосы на лице
Криниця щастя• 05 июля 2023
Після лазерної епіляціі всі ноги були в плямках, ходила як заразна якась декілька років. Ще й з майбутнім чоловіком перший раз поїхала на море того літа, Штірліц ще ніколи не був так близько до провалу🤦♀️
волосатое стекло• 05 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
Так, то попереджть, що лвлітку краще не робити або носити штани або хоча б спф 50(
Акукарача
• 05 июля 2023
Ответ дляЩедрик
Якось зараз боретеся з пігментацією? Що кажуть інші спеціалісти? Я думаю, що якщо покажу свої точки на шиї, мені скажуть, що я їх придумала, а якщо таки роздивляться, то скажуть, що в мене така шкіра (((
Криниця щастя• 05 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Ні, вона так мені попалила шкіру що я додому вже прийшла з множинними опіками. Я потім ту козу тільки на рецепції в тому салоні бачила, навіть не знаю чому іі допустили до процедури
Щедрик• 05 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Борюсь уже несколько лет, но бесполезно все. Летом на леопарда похожа, зимой почти человек
После алмазной шлифовки полгода было ужасное шелушение, еле убрала.
После липолитиков появились подкожные жировые шарики и жировики поверхностно. Теперь нужно удалять.
После мезо головы от себорейного дерматита, стало ещё больше вавок и еле избавилась от них.
Пока я год на паузе. То ли я какая-то пациентка вредная, то ли не моё это. Единственное что оставила бы- массаж лица
волосатое стекло• 05 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
Ого, значить неправильну потужність обрала(. Я багато разів робила і в різних малонах, не було такого
Криниця щастя• 05 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Так. Я тоді взагалі вперше прийшла і не знала що не має бути болісних відчуттів під час процедури, принаймні на ногах, тому і терпіла ці знущання. А ця курка безмозгла виставила максимальну потужність с першого разу
Страхованная• 05 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
О, у меня тоже один, но думала из-за того, что потом закалоли, у меня ямки по лицу пошли где укололи, эта первая процедура красоты отбила всю охоту игры с уколами, потом только массаж.
От слово липолитики тот ко ужас, потом везде бегала, но модная отмазка- Ваша индивидуал Ная особенность, ни у кого такого не было(((