Простоваля• 05 июля 2023
Зачем сдавать анализ на кариотип при планировании беременности?
Шпондєр• 05 июля 2023
Ми здавали бо одна вагітність у нас була з трисомією, тому радили нам з чоловіком здати. Ну я чомусь думаю що це непотрібний аналіз, бо всі вади по хромосомах їх видно, ми з чоловіком абсолютно нормальні, що і виявив аналіз. Тому вирішувати вам.
Виктория 2013• 05 июля 2023
У меня подруга долго не могла забеременеть.Были с мужем обследованые, все ок.
Их после послали на кариотип.
Оказалось несовместимы. Прожили в браке 8 лет.Развелись.
У обоих сейчас семью и есть дети.
Их после послали на кариотип.
У обоих сейчас семью и есть дети.
VitalinkaGL• 05 июля 2023
незачем
я сдавала после того,как ребенок с патологией.
все ок с кариотипами(
2 следующих детей здоровы.
случай.
все ок с кариотипами(
2 следующих детей здоровы.
случай.
Та легко!• 05 июля 2023
Визначення каріотипу (каріотипування) – цитогенетичне дослідження, вивчення хромосомного набору людини, що дозволяє виявити відхилення у структурі та числі хромосом. Каріотип – це повний хромосомний набір клітки людини. У нормі він складається з 46 хромосом, з них 44 аутосоми (22 пари), що мають однакову будову і в чоловічому, і в жіночому організмі, і одна пара статевих хромосом (XY у чоловіків та XX у жінок). Кожна хромосома має гени, відповідальні за спадковість. Каріотип 46, ХХ – відповідає нормальному жіночому каріотипу, а каріотип 46, XY – це нормальний чоловічий каріотип. Каріотип залишається незмінним протягом усього життя. Порушення хромосомного набору можуть бути причиною спадкової патології, безплідності, невиношування вагітності, народження дитини з різними вадами розвитку.
Там на сайті є ще докладний опис навіщо
Бавовнятий Пупс• 05 июля 2023
це допоможе лише при ЕКЗ + генетичній діагностиці. Якщо мова про природнє запліднення, аналіз до лампочки.
Ответ дляШпондєр
Яка була трисомія? Підтвердили після проколу живота?
Шпондєр• 05 июля 2023
Ответ длявискас
Це була анебріонія, тому дійшло тільки до 8 тижня. Здавали на аналіз післяабортивний матеріал, трисомія 16