Тішуся неперетішуся• 05 июля 2023
Как жить с человеком если ты понимаешь, что для тебя сложно все ?
Разный менталитет, разное все. Не могу принять его друзей , родных и вообще все?!
Обращеница• 05 июля 2023
Оо. Знакомая ситуация. Я близка чтоб все это бросить и уехать в свое окружение
Тішуся неперетішуся
• 05 июля 2023
Я и хочу с ним быть , но много чего мне просто не подходит .
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2023
никак, расходиться. или если ему самому не нравятся родные и окружение, подталкивать, чтобы он их отдалил. но это вряд ли Ваш вариант.
Обращеница• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А какой менталитет у него если не секрет?
Тішуся неперетішуся
• 05 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Если не секрет у вас откуда? И откуда вы? Я тоже на грани .
Булькаю• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
З часом і перехочете бути з ним. Була в такій ситуації, пішла
Тішуся неперетішуся
• 05 июля 2023
Девочки все хорошо, без обсуждения. Мы с разных концов Украины
Гербарія сушу• 05 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Знайома так все покинула, каже не повернеться(в Європу).
Гербарія сушу• 05 июля 2023
Автор, Вам вирішувати, чи терпіти все життя, або довгий час, накоплювати негатив, від якого полізе куча хвороб, ,або зрозуміти, що ви не підходите один одному, навіть із за менталітету. Мене виводить, коли у знайомих чоловіки іноземці применшують важливість чогось нашого, на борщ кажуть фе і тд.. В мене були в юності серйозні стосунки з хлопцем з іншої країни, велике кохання, мене обожнював, гукав заміж.. я зрозуміла, що не поїду в іншу країну, не хочу спілкуватися з людьми там, покинувши своїх рідних і знайомих. Може, це я така.
Гербарія сушу• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну, трохи секрет, європеєць, але не німець, не француз. І, людина дуже хороша, знаю це точно, але інша країна, інші звичаї..
Тішуся неперетішуся
• 05 июля 2023
Ответ дляДжавеліна
Він що почекун руського миру?
Дівчата давайте без політики і війни ! Просто ми зовсім різні! Для мене все таке дивне тут, рідня його мені начеб то з жартами почала говорити , що і русня . Я все втратила , а мені таке почали ляпати. Якісь приколи не понятно які . Якісь куми які меж не знають . Короче говорить Україна
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
тут важнее что он говорит и как относится к такому их поведению. если он согласен с ними или делает вид, что его тут нет, бегите.
Гербарія сушу• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це теж важко. Коли я в дитинстві їздила в Прикарпаття до тітки, мені і мова дивна там була, і звичаї, я половину не розуміла, що кажуть, хоч українською розмовляю з дитинства, ну, з суржиком. Вибачте, якщо когось образила.
Пасти Ла• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Вы мазохист?
Тётушка Лошадь• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Знайома з Вознесенська заміжня за хлопцем з маленького села на Тернопільщині.
Важко їй.
Чоловік абсолютно не допомагає в побуті.
На роботу не пускає.
Контролює все.
Але то у нього такий характер.
Свекруха у неї чудова.
Свекр такий самий, як чоловік.
Живуть з її мамою і мама щаслива, що так прилаштувала доньку.
Важко їй.
На роботу не пускає.
Контролює все.
Але то у нього такий характер.
Свекруха у неї чудова.
Свекр такий самий, як чоловік.
Тётушка Лошадь• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Якщо рідня бидло і він дозволяє так з Вами їм поводитися, діла не буде.
Поліпривіт всім• 05 июля 2023
Менталитет куда не шло, главное чтоб не ватник. Такого бы ни за что не терпела.
Ответ дляТішуся неперетішуся
Понятно с вами все.
А сколько вам платят за такие вот темы?
Тішуся неперетішуся
• 05 июля 2023
Да он просто и его окружение для меня странные вот и все.
Ліньки гуглить• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви зі сходу України?
Усатая полосатая• 05 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я такая. Терпела, искала хорошее. Но
Он с Западной. Я с востока. Его родня прям не примлет русских в Украине. Плюс он настаивал на переходе на украинский язык. Плюс не воспринимал мою любимую музыку (русский рок). Я решила разойтись.
Ліньки гуглить• 05 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Я такая. Терпела, искала хорошее. Но
А українською розмовляти корона б упала?