Зроблено у 80-х• 05 июля 2023

Парфумерні маньячки, що прикупили собі на літо?

Мій літній фаворит Attar Hayati, Pink Molecule 09, Parfums de Marlu Delina. Це мої аромати, та все ж не вистачає стійкості та шлейфу. Що порадите зі схожими композиціями?
Мошей ницца• 05 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
та да. если так выбор стоит. я отдала 250 грн и даже не разнюхала его, так как быстро исчезает.
Сейчас так и стоит, или кушать или..

Отчебучкина• 05 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
согласна. но то ли на мне он не сидел, но брызгала по пару раз в день и нифига не слышно ни мне никому из окружающих. на час разве что.
Вы с собой носите? Лучше их не ’бултыхать’. Попробуйте взять атомайзер, и туда отливать, помогает
Поліцейський патруль• 05 июля 2023
Ответ дляОтчебучкина
так я купила на распив 5 мл и носила с собой.
Отчебучкина• 05 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
А основной бутыль пусть стоит в спокойном состоянии
Пожмаковна• 05 июля 2023
Мої фаворити. Перший мій найулюбленіший. Просто бомба. В принципі як і другий. Наркотік так собі, для різноманітності.
Отчебучкина• 05 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Аааа. Тогда странно
Чаклунка-ведунка• 05 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
я сегодня купила эйфорию. перед этим покупала на распив. некоторые мне нравились, но они вообще не стойкие. захотелось шлейфа)
Меня зимой тоска разбила и я купила Пако Рабан-Ультровиолет.
Я кайфовала
Поліцейський патруль• 05 июля 2023
Ответ дляМошей ницца
Сейчас так и стоит, или кушать или..
желаю вам тогда удачи. я тоже жлобилась. но потом купила пробников и как то настроение улучшилось. хотелось прям летать. пусть у вас все наладится.
Отчебучкина• 05 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
Вот наркотик ещё хочется взять, пока сдерживаю себя)

Мошей ницца• 05 июля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Спасибо
Мошей ницца• 05 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Спасибо
Мальовнича даль• 05 июля 2023
Ответ дляШлях до зірок
З новинок запала в душу молекула чорний чай, але ще не купила, брала відливант.
Как стойкость? Где покупали, на кремчике? Поделитесь продавцом
Шлях до зірок• 05 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Ні, я купувала для приятельки маньячки на офіційному сайті, вона мені відлила трохи.
Молекули на мені дивно поводять. Я через пару хвилин їх не чую, але час від часу протягом дня знову розкриваються, шлейфять. Це якраз те, що мені треба на літо. Бо від усього іншого в мене може голова розболітись.
Шлях до зірок• 05 июля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Наркотик на літо мені також класний, як ковток льодяного повітря. Я собі роки 3 чи 4 коли там він вийшов взяла, ще є.
До речі схожий на Деліна дуже лост ін парадайз від Ніхіло. Але я його весною люблю.
Отчебучкина• 05 июля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Пишу вірші, дорого• 05 июля 2023
Через день захожу в Брок. Нічого не можу нанюхати. Хочу нішу, не різку. Мені вже аж невдобно перед консультантами. Правда, вони не дають спокійно все перепробувати, плутаюсь, не знаю що хочу.

Може порадите щось шлейфове, півонія, конвалія, пудра? Бо чьокнусь від ароматів
Шлях до зірок• 05 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого

Ланком з нової (роки 2 якщо не помиляюсь) дорогої лінійки з півонією ніжний та шлейфовий.
Я собі з трояндою взяла - аналог моєї улюбленої лімітки 2000 року 2000 et une rose.
Зараз знайду скину картинку.
Але Брокард як на мене бідося за асортиментом.
Гадаю_По_шнуркам• 05 июля 2023
А я підсіла на HelloHelen, зайшло. І не за всі гроші світу
Шлях до зірок• 05 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого

Я оцю носила у відливанті, бачу є ще одна з цієї серії з півонією, не пробувала.
https://www.fragrantica.ua/perfumes/Lancome/Rose-P...

автор Зроблено у 80-х • 05 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого

Ось таку півонію маю. Шикарна ніша, але зовсім нестійка(( Не рекомендую.
автор Зроблено у 80-х • 05 июля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Та я со своими Версаче и Ланком просто нищеброд на фоне Ваших покупок
Я ж не баняками беру))
Всього лише по декілька мл на розпив.
автор Зроблено у 80-х • 05 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Я в брокард заходила .перенюхала полстелажа. Из монталей он больше всего понравился. Решила попробовать. Тем более 10 мл не так уж и жаль, если не подойдет . На блоттере очень понравился запах
Дякую. Також спробую)
автор Зроблено у 80-х • 05 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Ланком мои любимые
Берете їх на літо?
Ноунэйм• 05 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Берете їх на літо?
Нет. Они тяжёлые и вечерние.
На лето уже написала купили Марк джакобс
Пишу вірші, дорого• 05 июля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Зараз знайду скину картинку.
Так ото ж, в Броці вибір зараз маленький. А в мене сертифікати , треба саме там купити.

Дякую, подивлюся
Вареничніца• 05 июля 2023
Аква ді парма Медітерранеан щось там
Сам запах ок, такий класний цитрус і на мене лягає. Але нестійкий.

Ще Грін ті Фіг, просто кайфую від нього