Колдунья-вещунья• 05 июля 2023
Білі блузки
Дівчата, порадьте, як повернути білосніжний колір дитячим блузкам. Віддали блузочки, а вони мають сірий відтінок
Люблю порядок• 05 июля 2023
В таз насипати соду , ковпачок засобу для прання для білого та залити це все кип’ятком , через пів години прополоскати та випрати в пралці . Я так наволочки та кухонні рушники час від часу приводжу в норму
ГЛЮкоза• 05 июля 2023
Ответ дляAllize_di
Цей засіб гарно відбілює
Це і є кисневий засіб, який всі піарять перкарбонат, тому персолька