kuskus• 06 июля 2023

Хвилювалка, чи що…

LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Новини не дуже, скоро буде в ТГ
фото поки не кидаю
Ігнат попереджав, тому я не здивована(((
Ви по Львову?
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви по Львову?
так
маю надію - всі живі
k1488• 06 июля 2023
Київ - дубль два:
karinaanik• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Новини не дуже, скоро буде в ТГ
фото поки не кидаю
Ублюдочные твари, ненавижу, желаю повыздыхать им всем скорее
felin• 06 июля 2023
Львів відбій. Але щось з туалету виходити не хочеться
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви по Львову?
Навіть якщо усе некритично, то все- одно сам факт … Але то треба було Ігната дивитися, я дивилась те інтерв‘ю після шлюхедів, то ви б зрозуміли, що я маю на увазі😢
Rosa Blanca• 06 июля 2023
Вичитала 2 приємні новини. В блядорусі демонтували тренувальний лагерь кацапів і загроза на ЗАЕС потроху спадає.
Nastja-70• 06 июля 2023
Ответ дляБонСу
Девочки, ну читайте вы давно проверенных, без накруток подписоты и преждевременных танцев про отбои и ’писять-спать’, ну серьезно
Спасибо.
felin• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
так
маю надію - всі живі
Мабуть постраждалих буде, бо у гуртожитку вікна повилітали.
Sweet_Dreams_• 06 июля 2023
Сижу плачу . Прибыли на жд во Львов
max2013• 06 июля 2023
Ответ дляSweet_Dreams_
Сижу плачу . Прибыли на жд во Львов
Ну все вже добре. Тримайтеся
Атланта• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
і я не бачу, не лякайте( друг доньки на за‘язок не виходить(
А друг доньки знаходиться в тій локації, де по вашим розрахункам стався вибух? Відписав?
Атланта• 06 июля 2023
Боже, прошу тебя, хотя бы без жертв! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Раната• 06 июля 2023
Писали, що перебої з електрикою і зв´язком, може тому і не може хлопець відповісти...
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Яке інтервʼю
max2013• 06 июля 2023
Ответ дляАтланта
Садовий пише, що коментувати не будуть. Всі служби працюють.
v.melnik_km• 06 июля 2023
Ответ дляВсеБудетСупер
https://t.me/war_monitor
Дякую Вам, бо всю тривогу шукаю цю групу і по пошуку все ніяк.
v.melnik_km• 06 июля 2023
Львів’яни, як Ви, рідненькі???? Хоч би без втрат😭😭😭
max2013• 06 июля 2023
⚠️ У Львові в деяких будівлях вибуховою хвилею вибило вікна. Пошкоджено гуртожиток, є поранені.
Матусік• 06 июля 2023
Ответ дляSweet_Dreams_
Сижу плачу . Прибыли на жд во Львов
Головне що доїхали.
Знімайте стрес прямо зараз, чим зайде, покричіть десь в подушку, випийте заспокійливе чи сто грам
Хай одразу стрес виходить і не шкодить Вам надалі
Львів, ми всі з вами!
Sweet_Dreams_• 06 июля 2023
Ответ дляmax2013
Ну все вже добре. Тримайтеся
Держимся , девочки спасибо что вы есть с вами не так страшно
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляАтланта
Є поранені
v.melnik_km• 06 июля 2023
У Львові пошкоджений обʼєкт критичної інфраструктури. Попередньо є поранені, заявив керівник ОВА Козицький

🇺🇦Реальная Война
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Яке інтервʼю
Ви зі Львова?
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Ви зі Львова?
Так.
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляРаната
мабуть
тепер розумію, що не там
може в сховищі був і зв’язок поганий( тим - паче зараз збої пишуть)
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Так.
Пошукайте в місцевих каналах, зранку давав (я в обід дивилася, може й не зранку)) після тих прильотів, що були вночі 20 червня.
Натякну: якщо шлюхеди долетіли до самого міста і їх не збили… то що може бути наступного разу?
Коротко (саме відео не зберегла, копіювала текст):
❗️Не вистачає засобів ППО: Ігнат розповів, чому до Львова долетіли «шахеди»

«Сьогодні ППО розміщене там, де це найбільш потрібно, захищаючи великі міста, інфраструктурні об’єкти, об’єкти атомної енергетики і лінію фронту. Не вистачає банально засобів ППО, і це ще м’яко кажучи, для того щоб покрити таку державу як Україна ковпаком, як це зробила держава Ізраїль», – пояснив речник Повітряних сил ЗСУ

Також наприклад мобільним вогневим групам складно вночі стрілецькою зброєю збити «шахеди», які до того ж летять по руслах річок, використовуючи різні маршрути.
Юлия_Юлия-2175• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
мабуть
тепер розумію, що не там
Залежить в якій він частині міста, може банально спати. Я від перший 2ох вибухів навіть не прокинулася, останній почула вже в коридорі. Тобто справді від району залежить, очевидно мені далеко і не так чутно.
Night1990• 06 июля 2023
Я недалеко від центру Львова живу ...гахало ппц як..я майже все чув..навіть гул..я аж на вулицю вийшов
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Ми на одному районі, вони домовлялися, що як буде летіти, то будуть списуватися (у них там група друзів), дівчата вийшли на за‘язок, а він ні, то почали панікувати, підлітки, комунікація для них це все, тим- паче в такій ситуації.
По локації я здогадуюсь де були прильоти, так що з ним все гаразд.
А я не спала, тому тривогу «зустріла» в цій темі, побачила, що мапа червоніє і зайшла, все/ одно не спиться…. особисті проблеми😢