LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляBosikom
я вот не пойму откуда они это запускали что аж до Львова долетело
З моря вроді. Це ж не шахіди а ракети.
От тоже дивно - чому прям в місто через всю країну…
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Писали ж в об‘єкт інфраструктури???
Може, два влучання? Перший і четвертий вибухи були дуже сильні.
Ответ дляI_Love_London
от що ще пишуть:
Уламки російської ракети влучили у житловий будинок у Львові. Рятувальники дістають із-під завалів людей — повідомив міський голова Садовий.
Начальник ОВА Козицький повідомив, що внаслідок влучання у будинок виникла пожежа. Її загасили. Є травмовані.
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляI_Love_London
І я чула дуже перший і останній. Машини сигналки врубули на вулиці.
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
от що ще пишуть:
Бляха ((((( де той дім? Є район?
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
ні. не пишуть. значить не можна писати.
і ми тоді значить давайте без конкретики.
Тоді не треба, дійсно.(
Не можу заснути Львів...живемо близько центру біля дуже туристичного парку, наввть трьох парків..дуже страшно свистіло, і вибухи гучні...в ванній сиділи але треш як гучно і страшно.
Дрони приземлилися минулого разу за 1.5 км від нас, але гучно і їх пробували збити над нами, купа автоматних черг була. Уфф...
Йбг рсн
Ответ дляyasia__sv
Йбг рсн
Я ваша сусідка по парку
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляMargoMor
У нас стёкла на соседних домах посыпались, рядом тоже общежития, подозреваю что видео из них. Но я в другом районе, там где лебеди есть, и ’сладкая’ улица. Возможно, прилётов несколько было. По ощущениям первая и четвёртая.
А де ви відео бачили? У мене в жодній групі не має
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляMargoMor
Уже и не помню, в каком канале, их куча у меня. Там видео изнутри комнат.
Знайшла у Тік тоці
Ответ дляyasia__sv
Йбг рсн
сусіди, вітаю
теж малих у ванній поклала, сама стояла і заспокоювала, бігала дивилася у вікна, чи все поряд ціле. Після Харкова я думала що мені вже нестрашно буде, але з кожним вибухом руки тряслись сильніше, я взагалі нервова людина, і то дуже важко і себе взяти в руки, і дітей заспокоїти, заздрю по -білому тим, у кого нерви міцні)))