kuskus• 06 июля 2023

Хвилювалка, чи що…

Мурнетка• 06 июля 2023
У нас от жд сейчас такой грохот, что я аж проснулась, думала серия взрывов
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляNight1990
Я недалеко від центру Львова живу ...гахало ппц як..я майже все чув..навіть гул..я аж на вулицю вийшов
Ми у центрі майже, думала, що будинок поруч взірвався. Я ще так швидко в укриття не бігала. Зрозуміла, що валізу знов треба пакувати й ставити біля дверей. Бо сусіди в трусах й халатах повибігали.
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Ми на одному районі, вони домовлялися, що як буде летіти, то будуть списуватися (у них там група друзів), дівчата вийшли на за‘язок, а він ні, то почали панікувати, підлітки, комунікація для них це все, тим- паче в такій ситуації.
По локації я здогадуюсь де були прильоти, так що з ним все гаразд.
А я не спала, тому тривогу «зустріла» в цій темі, побачила, що мапа червоніє і зайшла, все/ одно не спиться…. особисті проблеми😢
А де були прильоти? Можно в особисті район, ми в центрі, то десь недалеко(((
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляNight1990
Ф район?
Night1990• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Ф район?
Л район
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляNight1990
Л район
У нас Ш, теж ледве не обпісялися
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляI_Love_London
Я тільки здогадуюсь, завтра все- одно дізнаємось
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
І я не можу заснути, чула дуже гучно, так ніби десь недалеко. А я біля фор...
Діти просились в підвал, вперше((
Де були вибухи хз, нічого не можу знайти, та і тут писати не варто.
felin• 06 июля 2023
Ответ дляI_Love_London
А у нас чоловік за повітряну тривогу відповідальний, то вирішив, що не треба нас будити, то з дітьми ми прокинулися від першого прильоту. Добре, що нам обійшлося. Тепер теж буду сама контролювати.
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляfelin
По звичці всі ми спокійні, бо скільки було нічних тривог, і ми всі спали. Тепер навіть і не знаю як діяти
felin• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Діти просились в підвал, вперше((
Ми живемо не далеке від прольотів того місяця, то от гучно було з тієї сторони знову... Зараз дуже смердить горілим.
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Діти просились в підвал, вперше((
Ми теж біля фор… новий ЖК, я думала посивію
felin• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я останнім часом дуже переживаю під час сирен. Не виходимо з дому і т.д. і була права, бо у ночі того місяця прилетіло близько дому, мої добре все тоді чули , як можна було нас не розбудити цього разу не знаю. Зла і на росіянців і на чоловіка.
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляI_Love_London
Ви десь в 200 м від мене.
То було враження що десь біля нас, але наче швидких нема, то ні..(
Зранку будем бачити.
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляfelin
Блін, а я так розслабилась… вчора якраз рахувала, що майже 2 тижні тривог не було, все так спокійно.
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви десь в 200 м від мене.
Зранку будем бачити.
Ми в Ава… живемо. Ймовірно, десь у центрі прильот, так
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляfelin
Це ви за прильоти шлюхедів? Ті що в червні? значить ми сусіди. Горілим меня тягнуло після першого вибуху.
Jul-sun• 06 июля 2023
Я теж не можу спати. Кішка ще не відішла.
Мурнетка• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ничего себе, аж 2 недели?
У нас каждый день по 3-4 тревоги стабильно
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляI_Love_London
А, то ви трохи далі від мене. Я подумала за інший ЖК, в нас тут тепер їх як грибів.
Короче, не панікуєм, вже все закінчилось, ми живі, це головне.
Мурнетка• 06 июля 2023
Ответ дляJul-sun
Ложитесь, уже ничего не будет до ночи, отстрелялись
felin• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Так про те, але тоді видно було дим, а зараз наче нічого. Але попало близько гуртожитку...
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Ничего себе, аж 2 недели?
То такий період зараз якийсь був тихий. Тиша перед бурею. Зазвичай майже кожного дня було.
Night1990• 06 июля 2023
Фор...це центр торговий, вірно?
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляNight1990
Фор...це центр торговий, вірно?
А що? )
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Так, 12 днів не було, але якщо до нас щось летить, то майже завжди прилітає((
Night1990• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А що? )
Натяк дайте..я зі Львова
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляNight1990
Натяк дайте..я зі Львова
Ну біля фор все стоїть, тихо.
felin• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я тієї тиші більше всього боюсь... І ще курче, не разу не помилилася.
У мене щей племінник з Києва, бо тут же безпечніше . Не знала, чи є дитя з ліжка стягувати перше. А моє виявилося щей у палатці. Коротше весело.
Bosikom• 06 июля 2023
я вот не пойму откуда они это запускали что аж до Львова долетело