Коханозадовільна• 06 июля 2023

Продавати земельну ділянку?

Була мрія побудувати дачу. Купили ділянку. Знаходиться не далеко біля військового обʼєкту, там цілий новий масив з новобудов. В теперішніх реаліях страшно там щось будувати. От надійшла пропозиція від сусіда по участку( він побудувався ще до війни), що хоче розширити площу, викупити нашу ділянку. Не знаємо, що робити.
Трохи злякана• 06 июля 2023
якщо вам потрібні гроші - продавайте. Або після війни побудуєтесь і будете знизу розглядати нові висотки
Снежнакомка• 06 июля 2023
Можно продать, тем более что рядом с военным объектом, не самое благополучное место, чтобы строить дачу.
А за эти деньги купить участок в месте поспокойнее, хотя где сейчас эти места поспокойнее даже не знаю.
Плету корзинки• 06 июля 2023
Думаєте прийде черга бажаючих ?
Ну якщо за копійки
Чекайте закінчення війни, щоб не втратити гроші
автор Коханозадовільна • 06 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Так( думала будемо з дітьми приїздити відпочивати. Я не знаю чи зможу там під час війни щось робити. Хочу поїхати сьогодні подивитись, відчути
автор Коханозадовільна • 06 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Думаєте прийде черга бажаючих ?
Ну якщо за копійки
Суму пропонують хорошу на цей час
Трохи злякана• 06 июля 2023
я все частіше думаю про хутір, щоб краєвид був зашибенний. Але там треба вкласти купу грошей, щоб хоч мінімум зручностей і необхідного. Ну і треба, щоб хтось гроші заробляв, поки я буду спостерігати за заходом Сонця...
Плету корзинки• 06 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Суму пропонують хорошу на цей час
Тоді продавайте
Снежнакомка• 06 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Это хороший вариант съездить, чтобы понять свои ощущения, а потом уже будете решать, продавать или не продавать.
А я кумедна• 06 июля 2023
Отказать. Он же уже построил так что у вас в любом случае купит позже.
Трохи злякана• 06 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
це неправда. Тут 100% немає впевненості.
Жизнь такая штука - всякоє случітца.
Скорая помощь• 06 июля 2023
автор, строиться с нуля очень дорого.
допустим $ 200000
сомневаюсь что у вас есть такие деньги
А я кумедна• 06 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Жизнь такая штука - всякоє случітца.
Ничего другой купит. Сосед больше заинтересован чем хозяйка. Я так 10 лет уже жду. Когда соседка созреет.
Трохи злякана• 06 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
автор, строиться с нуля очень дорого.
допустим $ 200000
сомневаюсь что у вас есть такие деньги
дивлячись що будувати...Дачу можна влаштувати недорого .Від 10 тис є готові будиночки 35-37 кв м обладнані вмонтованою кухнею, санвузол, душ, бойлер, тепла підлога, шафи, ліжко, веранда - на свій смак. Там можна повноцінно жити, якщо нема каналізації на ділянці - септік. Це диво, я бачила це в інста відео
Большой секретик• 06 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Це просто неймовірно. Моя знайома купила хатинку на хуторі в Чернігівській обл. Людей живе мало, домашні продукти (молоко, яйця, сир, м’ясо...) все можна купити у місцевих за недорого. В кінці городу протікає річечка. Зробили ремонт у хаті, побудували бесідку, розширили річечку. Роботи звичайно багато зробили. Але тільки помріяти про відпочинок у такому місті...
Роздратована шкіра• 06 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
Еще лет 30 подождите и помирать пора будет
Трохи злякана• 06 июля 2023
Ответ дляБольшой секретик
так, це прекрасно. Але для мене поки що нереально, бо робота у мене не дистанційна, ще й зп дуже мала
Большой секретик• 06 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Аналогічно. Але я все одно мрію про таку хатинку на хуторі, з річкою і лісом...щоб на літо виїзджати
Трохи злякана• 06 июля 2023
Ответ дляБольшой секретик
є безліч пропозицій у глухих селах, відносно недорого. Просто це треба виділити час, щоб знайти своє місце сили...
Альфред Шнитке• 06 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Суму пропонують хорошу на цей час
Продавайте
черная мамба• 06 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Суму пропонують хорошу на цей час
Продавайте, поки пропонують. Ви з якого міста?
черная мамба• 06 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
Бред не благорозумний. Що значить, в любому випадку купить? Завтра туди прилетить, він попаде в ДТП, передумає, не буде коштів і та пропозиція яка є на зараз залишиться тільки в мріях автора.
автор Коханозадовільна • 06 июля 2023
Ответ длячерная мамба
Луцьк
Мозговая пилочка• 06 июля 2023
Сосед может передумать, у нас так сейчас сосед хотел продать соседям , а они передумали покупать.
А второй сосед хотел у других купить, у нас примерно 2000 сотка, а там люди сказали 5000, но он очень хотел купить, а они вдруг передумали. Позже сказали. Сосед сказал, что больше сумму предлагать не будет им это точно, и уже сомневается , а надо ли оно ему будет.
Я бы продала.
Но тут вам виднее - у вас есть деньги на стройку, все материалы и работы будут дорожать, есть там дорога, коммуникации. В супер хорошем месте и вам прямо душа лежит этот участок.
Я два на левом берегу Днепра продала, не моя местность , не лежит душа. А на правом купила и построились.
черная мамба• 06 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Луцьк
Думала Київ, хотіла порекомендувати щось.