Щепотка_совести• 06 июля 2023
У кого була неуспішна повірка лічильників?
Дівчата, у яких випадках лічильник не пройшов повірку?
З яких причин? Скільки циклів відпрацював лічильник?
У нас лічильник відпрацював 1 цикл: 4 роки.
Не знаю, міняти на новий чи замовляти повірку?
Яка практика у вас?
Спасибі кожній із вас.
Яка практика у вас?
Спасибі кожній із вас.
Фрикаделька• 06 июля 2023
Фахівці кажуть, що 1 повірку проходять майже всі, другу - більшисть, третю - майже ніколи. В понеділок зробила другу (9 років лічильникам, мала в 2022 повіряти, але через постанову відклала), поки всі пройшли, але один ГВП вже на грані, на наступний раз треба зразу міняти.
дожену і ощасливлю• 06 июля 2023
Ми купували новий.
Сестра на тому тижні замовляла щоб все зробили під ключ.Їм поставили б/у..
Купіть український Гідротек(якщо на воду) ´23 року..недорогий нормальний лічильник.
_Alekssandra_• 06 июля 2023
У меня не прошли. В 2021 году поверяла. Купила новые.
Сказал специалист, который поверял, что все не проходят. А вот если бы я их сняла и сама понесла на поверку, то тогда бы точно прошли.
Херсон це Україна• 06 июля 2023
Я роблю в мастергаз. Якщо повірка не успішна, то вона не оплачується, а ставиться новий лічильник і плата тільки за це. Поки всі пройшли вдруге вже
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Пдяеую.вам за інформацію )
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Ми купували новий.
Дякую вам)
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Спасибо. сколько лет прослужили счётчики??
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую, Київ?
Фрикаделька• 06 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Я працюю головою правління в своєму будинку, в нас інженер знімав на повірку квартирні лічильники шт 250 всього і возив повіряти, коли ще був сенс, було по 86 грн повірка в лабораторії, то це була перша повірка в новобудові і десь половину дали довідок про непридатність замість свідотств. А повірка в лабораторії оплачувалась завжди.
А от на місці коли повіряють, якось раще результати - відмови оджиничні, плюс майже ніхто не бере ошти, якщо не проходять.
Херсон це Україна• 06 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую, Київ?
Так, я зразу все в них робила. І замовляла зразу і постановку на облік в водоканал, щоб самій не їздити, це 150 гнр на лічильник. Хоча зараз може все це онлайн робиться, не знаю
АгатаХристя• 06 июля 2023
У вас счётчик на газ или воду.
В Киеве сейчас все меняют водные.
У нас счётчики с 2014 года, сами купили два новые 2023года , за два 1000грн и вызвали водоканал 728 грн стоит под ключ,за два
В Киеве сейчас все меняют водные.
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
У вас счётчик на газ или воду.
В Киеве сейчас все меняют водные.
На воду ГВ и ХВ.
Недорого. Это демонтаж, монтаж и опломбировка двух ?
Радість моя• 06 июля 2023
Я 2 недели назад заказывала поверку. Это первая поверка после того, как поставили в 2019. Поверку прошли.
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляРадість моя
Спасибо. Это в Киеве?
Сколько стоит услуга поверки?
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Повірка на місці безкоштовна? ? Чи я невірно зрозуміла?
КаваЗМолоком• 06 июля 2023
В мене лічильники з 2006 року, кожні 4 роки роблю повірку, проблем не було жодного разу.
КаваЗМолоком• 06 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Лічильники води знімають обов´язково, ніхто вам їх на місці не повірить, їх забирають, а потім привозять.
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Дякую. Київ? . Ск.коштуєповірка обоих л.??
Кастрюлька• 06 июля 2023
В мене таке було в минулому році. Викликала іншу компанію, зняли лічильник на повірку. І лічильник пройшов повірку! Друга компанія передала в водоканал дані
КаваЗМолоком• 06 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Я не в Києві, в Полтаві, останній раз платили 600 грн за 4 лічильники. Ось буду у листопаді повіряти, то поки не дізнавалася вартість.
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Дякую
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляРадість моя
На месте поверку сделали или снимали и проверяли где- то у себя ?
#Пойду_кгадалке• 06 июля 2023
Повірка від водоканала, не знімали лічильники, їм більше 5 р. Повірка успішна. В тьотки лічильникам більше 10 р, теж успішно
Mrs.Sexuality• 06 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Счётчик 2015 года даёт до 5% погрешность, но забраковали в свидетельстве, потому что якобы старый. Киев, недавно.
_Alekssandra_• 06 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Та ну, мне на месте поверяли. Мастера я вызвала в Центре ком.сервиса. Заплатила за поверку, а потом за новые счетчики.
Конечно, может, мастер какой-то со злым умыслом.
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ничего себе! На месте проверяли или отвозили? Куда обращались?
Щепотка_совести
• 06 июля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це Киїа??
Радість моя• 06 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
На месте. Уже и документы пришли.
Радість моя• 06 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Спасибо. Это в Киеве?
Сколько стоит услуга поверки?
380 грн один счетчик. Да, Киев.