КонхфЭдкаТузик• 06 июля 2023
Скільки см каблук ви б розглядали на весілля?
Ті що мені подобаються 9-10 см. Бо хочу шпильку, але напевно то незручно буде.
Скільки см ви б дивились підбори?
Крем для арбуза• 06 июля 2023
На фотосесію - які хочете, шпильки і т.д., потім переодягнутися в зручну обув.
КонхфЭдкаТузик
• 06 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Купувати дві пари взуття можливості немає. А ті що є босоніжки під сукню не підійдуть.
КонхфЭдкаТузик
• 06 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
не больше 3-4
То всі дівчата будуть на гарних підборах. А 3-4 це ні про що.
Глубоководная селедка• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
прям таки всі?
Секс-Бомба• 06 июля 2023
Дивлячись які плани на весілля. Я би зараз брала всі ті 9-12 см для фото🙈
У мене був 7 см десь, гарно, але з більш високим було б ще ефектніше
Птица Говоруша• 06 июля 2023
мені раніше комфортна висота була 9 см, зараз вже довго мабуть не відскакала би на 9 см, але всеодно вділа би)))
No problems• 06 июля 2023
какая разница? если колодка удобная я и на шпильке летаю, а есл нет, то 3 см будет некомфортной.
Всім шампаньського• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
это Ваш праздник, а я пишу лично про себя, как и спросили) Вы вообще можете сделать дресскод без каблуков для всех, если хотите
Крем для арбуза• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
На весіллі наступає момент, коли всім по фіг, що на вас одягнуте, особливо на ногах. В Вас взагалі немає зручного взуття на переодягнутися?
No problems• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
купуйте босоніжки типу нюд вони універсальні, а на переобувку вже беріть хоч кеди. Там потім ніхто на те взуття не дивиться.
Воздух в банке• 06 июля 2023
Якщо на високих підборах вам зручно тоді в чому проблема. Я носила років до 33 і не було ніяких проблем, а от обула каблуки у 40 то багато пройти не змогла, на таксі туди і назад
КонхфЭдкаТузик
• 06 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Не мій. Я не уточнила, що я гість. Рідна сестра виходить заміж.
І всі її подружки будуть на підборах. Хочу теж на фотосесії виглядати гарно.
Щаслива Я• 06 июля 2023
До 5 см вдягла бВізьмість пару запасного зручного взуття, щоб весь час не бути в шпильках
No problems• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
купуйте гарні босоніжки на підборах, ми ж дівчата можемо собі дозволити і повинні бути принцесами)))) тим паче весілля близької людини.
Всім шампаньського• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
тогда можете взять шпильку 10 см для фотосессии, а потом на сам праздник переодеться в удобную обувь под платье, например балетки, и наслаждаться праздником)
КонхфЭдкаТузик
• 06 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Мені подобається 1 варіант(1-2 фото). Але розумію напевно треба дивитись на см 8 по висоті. Але грубий квадратний каблук не люблю( а нижче, то зазвичай каблук як на фото 3.
аромат Жука• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А. І я гість. Але весілля рідної сестри.
Последние лет 5 каблук на церемонию и фото,а потом подружки и родственници переобуваются в удобное танцевать
No problems• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
автор, головне в підборах колодка, а скільки см каблуки то не має значення. Треба міряти і ви зрозумієте зручно чи ні
КонхфЭдкаТузик
• 06 июля 2023
Ответ дляNo problems
Може підкажете фірми, в яких зручна колодка? Бюджет 4 тисячі.
Я рідко купую взуття на підборах в досвіду не маю.
No problems• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
не підкажу, бо це дуже індивідуально. Але я б за 4 тис купила 2 пари, нема сенсу викидати 4 тис на взуття на один раз.
Пузата Хата• 06 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Фотосесія це 15 хв.
А весілля на цілий день.