Дуже цікава версія вийшла сьогодні на одному ресурсі.. але є повна протилежність цій версії на іншому ресурсі, який має, як на мене в рази кращу репутацію на світовій арені журналістики ніж останім часом Укрправда
..
І взагалі дуже дивні публікації на Укрправді крайнім часом
Декілька днів тому була стаття з потугами обілити татарова, потім сьогодні що підрив мостів нічого не вирішило б у військовому плані, і ті хто говорив про розмінування то політичні спекулянти, тоді ще один момент а чому Миколаїв залишили беззахисним, як про це говорив генерал Марченко, що він побачив в місті 25.02.2022 і Суми беззахисними, керівництво виїхало за день до вторгнення а потім коли містяни разом з військовими організувались і зупинили русню то повернулось, що наступне?? Які наступні дії влади? Я так розумію у них йде передвиборча компанія.. не знаю може в нас реально вибори будуть у 24 році
Стало цікаво чи вірите ви що підрив мостів в Херсонській області та замінованний Чонгар не вирішив би нічого.
Цікаво ви довіряєте Українській Політичній владі обличчям якої є зеленський, єрмак, татаров, шмигаль, гетманцев, арахамія та інші
..
Результат:
вже голосів:
70 (62.5%)
Не довіряю зелегському і ко
17 (15.18%)
Ні, не вірю статті
14 (12.5%)
Тиц
7 (6.25%)
Довіряю зеленському і ко
4 (3.57%)
Вірю сьогоднішній статті
Мне хватило фразы Подоляка, чтоб все понять
Тем ранним утром 24 февраля мы психологически не были готовы взрывать мосты, например, первые несколько часов думали: мы вкладывали средства в комфорт для людей, как теперь разрушать все это?
Мы же думали, что с той стороны тоже люди, что они будут бережно относиться к домам, мостам и другой инфраструктур
Ответ дляPavelolka
Ну это сейчас мы все такие умные, а тогда никто не знал , как поступить правильно. Я конечно не имею ввиду тех кто сознательно работал на рашу.
Но я по человечески могу понять ту сложность , с какой нужно было принимать сотни решений, которых раньше никто не принимал.
Стильнаяштучка• 06 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Підрив це панацея для тих, хто не знає про існування понтонів
А что панацея - отвести воиска , рашня заходи ?
Ответ дляOksuchakr
Зачем были заминированы мосты? Просто так?
И сегодня читала про военного, который принял решение сам подорвать мост. И...взрыв не состоялся.
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляСтильнаяштучка
Що за пані?
Ответ дляksena555
Дивлячись на страшну корупцію під час такої страшної війни, не вірю жодному слову тих свинюк...
Їм всерівно на простих людей
І я не вірю..тварюки то ви їх ще лагідно назвали..до речі, керівник Укроборонпрому Гусєв який нічого не зробив будучи керівником цього підприємства 3 роки!! .стає.... послом в Чехію)) отак у нас в країні все влаштовано
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляJave
Ой, а в Києві чого тоді баканов просив підірвати мости? Понтони все б вирішили
Подивіться на ширину водної прегради у районі Чонгару та Києва, порівняйте рельєф і не забудьте про перевагу противника.
Можете почитати як у Другій світовій війні форсували Дніпро а районі Києва
Стильнаяштучка• 06 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Отведение войск во многих местах помогло сохранить тысячи жизней наших воинов.
Это прикол такой ?
Стильнаяштучка• 06 июля 2023
Ответ дляJave
Ось вам ще одна стаття поригати
Кстати , татаров и ермак официально признаны агентами фсб в Британии .
Стильнаяштучка• 06 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Нет. Это то, в чем Вы не соображаете, но пытаетесь что-то утверждать.
То есть надо было запустить русню , а теперь ложить сотни тысяч людей , чтоб их выбить и это правильно ?
Да уж
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляСтильнаяштучка
Можна підтвердження? Бажано британське
Ответ дляOksuchakr
А ви соображаєте про що говорите? Тобто тоді підривати мости не варто було, а зараз варто і вибивати ворога з наших території зараз варто і до 24.02 будувати укріплення не варто..
Ответ дляPavelolka
здається, хлопчик проговорився, як було насправді..
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляСтильнаяштучка
До речі, Донік про одного з персонажів згаданих у пості пише геть протилежні речі