Jave• 06 июля 2023

Про заперечення владою розмінування Чонгару,

Дуже цікава версія вийшла сьогодні на одному ресурсі.. але є повна протилежність цій версії на іншому ресурсі, який має, як на мене в рази кращу репутацію на світовій арені журналістики ніж останім часом Укрправда
http://www.bbc.com/ukrainian/features-64692874.amp..
І взагалі дуже дивні публікації на Укрправді крайнім часом
Декілька днів тому була стаття з потугами обілити татарова, потім сьогодні що підрив мостів нічого не вирішило б у військовому плані, і ті хто говорив про розмінування то політичні спекулянти, тоді ще один момент а чому Миколаїв залишили беззахисним, як про це говорив генерал Марченко, що він побачив в місті 25.02.2022 і Суми беззахисними, керівництво виїхало за день до вторгнення а потім коли містяни разом з військовими організувались і зупинили русню то повернулось, що наступне?? Які наступні дії влади? Я так розумію у них йде передвиборча компанія.. не знаю може в нас реально вибори будуть у 24 році
Стало цікаво чи вірите ви що підрив мостів в Херсонській області та замінованний Чонгар не вирішив би нічого.
Цікаво ви довіряєте Українській Політичній владі обличчям якої є зеленський, єрмак, татаров, шмигаль, гетманцев, арахамія та інші
Результат:
вже голосів: 112
70 (62.5%) Не довіряю зелегському і ко
17 (15.18%) Ні, не вірю статті
14 (12.5%) Тиц
7 (6.25%) Довіряю зеленському і ко
4 (3.57%) Вірю сьогоднішній статті
автор Jave • 06 июля 2023
Стерненко взагалі писав що саме татаров дав можливість втекти портнову та його синові після початку війни
avicber• 06 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Ну это сейчас мы все такие умные, а тогда никто не знал , как поступить правильно. Я конечно не имею ввиду тех кто сознательно работал на рашу.
Но я по человечески могу понять ту сложность , с какой нужно было принимать сотни решений, которых раньше никто не принимал.
Вы серьезно?
Все разведки запада с ноября говорили о том что Раша готовится к полномасштабной войне. Но мы в начале февраля 2022 открывает Шатл через чонгар в Крым. Нам говорят: готовьтесь к войне, а мы дороги ремонтируем и уменьшаем часть бюджета на военку. Прекратите оправдывать некомпетентность нашего руководства.
avicber• 06 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Отведение войск во многих местах помогло сохранить тысячи жизней наших воинов.
Смотрела интервью военного кадрового.
Была линия обороны из 5 мостов. Первый чонгар, последний антоновский. Все в свое время были заминированы. И по его мнению пройти эту оборону без огромных потерь было невозможно. Но... Кто то в 2019 дал приказ разминировать тот же чонгар
avicber• 06 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Отведение войск помогло Рашке уничтожить такие города как буча Мариуполь изюм.
Изюм - город ща который во время 2 мировой шли бои, потому что это высота. Немцы говорили: кто владеет изюмом тот владеет Харьковом. И в 2022 в городе не было даже военной части. Ни одного военного. Эти твари зашли как к себе домой, попутно расстреливая мирных
Стильнаяштучка• 06 июля 2023
Ответ дляJave
Так Татаров это человек Януковича и Портнова .
Он и Портнова вернул в Украину .
Стильнаяштучка• 06 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Можна підтвердження? Бажано британське
У Бутусова есть целая статья об этом, на английском с переводом .
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляСтильнаяштучка
Не статтю, а конкретно посилання на таке рішення уряду Британії
космея• 06 июля 2023
Брешуть всі, як кому вигідно.
ZhukOlena• 07 июля 2023
Росіяни за рік які укріпрайони збудували на запорізькому напрямку. Як зараз тяжко нашим хлопцям просуватися. Чому ж наша влада, знаючи, що буде війна не укріпила лінії оборони. Здача була.... тільки простий народ і військовослужбовці не дали....В Зеленського і Ко не вірю. Велика дяка Залужному, Мирському і Марченко.