Общаюсь в тг с девочками, кто недавно родил. Уже несколько человек написали, что при оформлении пакунка малюка через Дию, указывали соц счет ощадбанка. Правда ли это или они что то напутали? Не хочу связываться с приватом, а в ощаде как раз есть счет для соцвыплат
Hanna-Hanna• 06 июля 2023
Подзвоніть або зайдіть в своє відділення соцзахисту. Нам казали, що треба виключно Приватбанк картка, дівчатам з інших міст перераховували і на інші картки. Я так розумію, залежить від принциповості працівників на місцях