Не худа ні разу• 06 июля 2023

Karcher VC 3 Premium чи WD 3 ?

Хто користується, підскажіть. Витримає легкий ремонт в 1 кімнаті. Наскільки він потужний і як поводить себе в користуванні?
Обираю між ним і WD3 premium. Але другий якийсь масивний , громіздкий. От потрібно взяти щось на час ремонту, і щоб потім лишився для авто, і як змінний на щодень( маю ще Thomas з аквафільтром)
А поговорить?• 06 июля 2023
У мужа вд керхер в гараже. И при ремонте отлично. И пыль и воду

Гидроусилитель руля• 06 июля 2023
Берите обычный вд3, хороший пылесос
ХтоЯкщоНеЯ• 07 июля 2023
Первый просто дерьмо, там той колбочки на 1.5 см пыли, тянет так себе. Неудачный. Тем более он для дома, в вашем случае он не подойдёт.
Второй подойдёт, только великоват, но то мелочи.