Море Щастя• 06 июля 2023
Скільки років?
Гигиенишвили• 06 июля 2023
Ответ дляМалинка
Она ж за здоровый образ жизни и тд, шо ж так подпеклась как гриль курица
Онколога на нее нет
Думаю, це просто реальне фото жінки 50 років. Без фільтрів і ретуші
Море Щастя
• 06 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Люблять
. А по темі - ви питали, я відповіла. Що не так? Чимось вам завинила?
Ні все ок. Я й сама уже писала, але забула скчати повне фото, поки гуглила, ви випередили.
Малинка• 06 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Мне кажется что она кремом спф пренебрегает, чуть груди видно на фото, кожа белая
Море Щастя
• 06 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Так. Хоча, на мій погляд, додали чіткість і це трохи зіпсуло.
Це красива 50 річна жінка, за якою упаддає багато хто.
Гадаю такі фото варто показувати, щоб розуміти як реально виглядають люди, які можуть багато що собі позволити.
Наступного разу перед тим як штампувати 70 чи мужик, можливо хтось згадає це фото та повернеться до реальності.
Гигиенишвили• 06 июля 2023
Ответ дляМалинка
Може раніше вона засмагала в купальнику.