Федорино Горе• 06 июля 2023
Чи підтираєте ви "там" вологими серветками перед сексом?
Я розумію, що питання трішки тупе, але все ж таки. Особисто зі мною завжди є серветки для інтимної гігієни, хоча миюсь я вранці та ввечері регулярно. Але уявімо таку ситуацію, хлопець запросив вас на побачення, чи прогулятись, за цей час "там" все потіє, і запах поту і перемішку з статевим запахом з´являється, особливо зараз влітку. Чи заважає цей запах особисто вам?
Трохи злякана• 06 июля 2023
Да, у меня в сумках и дома всегда есть салфетки для интимной гигиены. И перед сексом, и после того как вне дома по большому схожу. Очень удобно
ЭтаваНиМожетБыть• 06 июля 2023
Особисто мені не заважає)
Але якщо душ був зранку, побачення ближче до вечора, ви точно впевнені – буде секс, але не буде де помитись перед цим (ну як приклад, поїхали ви до лісу) – авжеж серветки
Крошечка-хаврошечка• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Тю так в душ сходить .... Или вам на улице припекло???
Нет у них душа, не знают что это такое. Вот салфетки нашли и идея пришла.
постою_послушаю• 06 июля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Штош, и то хорошо.
Ряженка• 06 июля 2023
Підождіть, ви собі трете, а він стоїть собі витирає, чи як?
О,Боже, зустрічались правда 20років тому (може тоді ще й салфеток таких не було), але навіть в голову таке не приходило)) Йшли на побачення чисті. Чи Ви зранку на роботу і ввечері відразу на побачення?
А я нівроку• 06 июля 2023
А якщо спонтанний секс очікується ?
Ну навіть ще не точно, але можливо. Коли нові стосунки, то є така неочікуваність.
То так, я ще в закладі або на роботі користуюсь серветками.
Як немає для інт гігієни, то і звичайними вологими.
Навіть, як я нещодавно милась, то трохи хвилююсь- користуюсь. Мені вже 40-к, більше пітнію, більше ’пахну’
Хоч моїм стосункам вже і рік, але ми рідко бачимось, через стан в країні.
А після першого сексу, ми обов´язково їдемо в душ. Інколи просто емоції під час вечері вже ’зашкалюють’, то який там душ)
Пускаю бісики• 06 июля 2023
Ответ дляРяженка
Вы интересная такая) Выходите то вы на свидание чистая, но на улице жара, все потеет, и как только выделился пот, начинается процесс размножения бактерий, с выделением неприятного запаха. А еще + запах половых органов. Конечно будет неприятный запах. Я могу допустить, что 20лет назад все ходили вонючками, так как не было возможности тщательно следить за собой и на это не обращали внимания. Но сейчас такое не прокатит.
175см55кг19лет (она)• 06 июля 2023
А потом к нему домой или как? Просто если меня зовут на свидание,а закончится оно в отеле,то там же в отеле я в туалете беру полотенце,намачиваю и протираю типо как салфеткой. В душ не иду,чтоб не раздеваться. Мне нравится, когда мужчина сам разденет,плюс я одеваю красивое белье. Вытирать там до скрипа или подмывать необязательно
Докладальниця• 06 июля 2023
Сейчас муж в отпуске, трое детей + мы сейчас у свекров. Выезжаем в лес по грибы…))) перед выездом - моемся, но я все равно протираюсь салфетками.
Слоник-тоник• 06 июля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Это вы интересная. Там был вопрос, как это происходит. Вообще если намечается секс в лесу , то уже салфетки не так и важны. А в остальных местах есть душ.
Слоник-тоник• 06 июля 2023
Ответ дляДокладальниця
Сколько до леса ехать?
Докладальниця• 06 июля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Сколько до леса ехать?
15 минут
Но все равно, я люблю чтоб идеально там было))
Коли мовчу- приємна жінка• 06 июля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ех, де та молодість зі спонтанним сексом
Мені 46. Я не знаю,як секс може бути не спонтанним
Я заміжня,вже 20 років. Секс завжди спонтанний. Більше вдома, але без підготовки. Немає дітей вдома, захотілось - і пішли. Або там де стояли/сиділи. Або останнім часом - розбудила тривога - полежали, і вирішили, чого просто так лежати). В душ вже потім.
Серветок під рукою зазвичай немає.
Душ і так регулярний. Але я не потію впродовж дня. Лише на тренуваннях.
Серветок під рукою зазвичай немає.
Докладальниця• 06 июля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Сколько до леса ехать?
То есть от помыться и до секса - в среднем час проходит
То есть не так, помылся и сразу поехал
Нужно же легенду придумать)))
То есть не так, помылся и сразу поехал
Нужно же легенду придумать)))
Коли мовчу- приємна жінка• 06 июля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Не все на улице потеют. Не все даже ходят по жаре на улице - некоторые ездят на авто.
Все буде• 06 июля 2023
Ради 10-15хв сексу стільки маніпуляцій, помитися до/після. На дачі в нас тільки літній душ, вночі в нього не побіжиш. Нічого вологими серветками перед сексом ніхто не витирає, є презервативи. А після так. Вдома є душ. Але оцього не розумію, я не пачкаюсь. Оральний секс не практикується
Леді Душка• 06 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Ніколи не миюсь спеціально перед сексом і нічого не витираю.
Мне про Вас рассказывали. Как у него Вы была с вонючей кисой.
Юпитерная• 06 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Фуу, мерзость, не мыться перед сексом.
Кому як, нам з чоловіком нормально, ми ще й обоже і після сексу не миємось😂😂😂