Указка• 06 июля 2023
Давайте трохи відволічемося. Яке у кого меню на завтра?
На сніданок думаю млинці. Обід/вечеря без ідей....
Люблю пиво• 06 июля 2023
Хочу сьогодні ввечері борщ приготувати. Готую його рідко, для мене це прям ритуал)
Ну шо не так?• 06 июля 2023
Я себе погано почуваю, тому, що знайдуть в холодильнику те і буде, і що мені принесуть, то і зʼїм)
Кіна не буде• 06 июля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Зʼїла соєвий йогурт alpro. По акції був, вирішила спробувати. Все)
И как?
Замрійлива• 06 июля 2023
На сніданок доїмо вареники з вишнею вчорашні аж. Може якийсь бутер , ще рулет є бісквітний На обід піца, чіпси, черешня ( на пляжі ), на вечір суші. Але на цьому така лафа закінчиться, завтра доня від бабусі повертається, прийдеться готувати ((((
КонхфЭдкаТузик• 06 июля 2023
Сегодня варила картошку и жарила кабачки. Есть килька. И завтра это доедать будем. И борщ сварю
Мэри Попкинс• 06 июля 2023
Жара, окрошка. Вчера печеночный паштет еще делала. И ленивые голубцы еще есть.
Бегущаяпо• 06 июля 2023
Рисовый суп с фрикадельками, блинчики с творогом и мясом, греческий салат, вишнёвый компот, фрукты, мороженое.
СпайдерВумен• 06 июля 2023
У мене обід рис з овочами, куряча грудка карі і свіжі овочі, вечеря буде салат з трави, помідорів, тунця і сиру.
Лінива, не каюсь• 06 июля 2023
Завтра мені потрібно щось із кабачків приготувати, ще не придумала що.
Шотуткоїться?• 06 июля 2023
Це сніданок + смущі якесь зроблю. на обід каша з нагетсами, вечеря суп ( в мене вся сім´я його обожнює, крім мене), тому я буду їсти кабачки
Принцепесочка• 06 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Мне тоже надо кабачки использовать.
Думаю оладушки из них пожарить. Или может пиццу, не делала ещё, но хочу попробовать.
Байрактарочка• 06 июля 2023
Сніданок: омлет, бутерброд з шинкою, огірок, перець
Обід: якась каша, биточки які залишились з сьогоднішнього обіду, салат
В п’ятницю ввечері в мене традиційно роли і шампанське. Дитині шось окремо приготую + фрукти/ягоди
Треба підробіток• 06 июля 2023
на сніданок сочевиця з овочами, курячі кульки запечені з сиром, фрукти
на обід як складеться, може взагалі скіпну
на вечерю йду у кубинський ресторан з подругою)
Диви яка я пава!• 06 июля 2023
На сніданок млинці з сиром, в обід будемо кабачки фаршировані доїдати, на вечерю супу зварю з фрикадельками. На вихідні на дачу плануємо, купила дораду на гриль, ще може реберця куплю чи шашлик, овочі, ягоди, сир.
Потребую апгрейду• 06 июля 2023
Зранку в нас стандартна каша+яйця і овочі. На обід буде сьогоднішня вечеря- болоньезе. Про вечерю буду завтра думати. Може карі з куркою...
InesaPrincesa• 07 июля 2023
На ранок у холодильнику є йогурти, потім після деяких справ будуть рол-сендвіч із відвареною язиком, сиром та помідором. Обід є ще суп та тушковані кабачки. Потрібно буде зробити тільки курку чи м´ясо. Хоча сьогодні купили свіжу картоплю та оселедець. Мабуть, усі захочуть саме це. Компот напевний і стоїть у золодильнику, це для полуденок та вгамування спраги. А вечеря це найчастіше сирочки чи йогурти, дивлячись хто з родини як зголодніє, може й бутерброди з бужениною.