Реверанс• 06 июля 2023

Лже-героїня і новий інфопривід. Дві макаки-депутатки, Марьяна підтримує

Бачу не заспокоїться ніяк грізна воєватєльніца Міхайлова , яка врятувала і вивезла з поля бою всіх поранених .
Як же їм хочеться, щоб загинуло побільше тих , хто в опозиції до влади , тому вона причепилась до Юрія Луценка , який звільняється з лав ЗСУ по інвалідності.
Це її дивує і вона пише , що багато хто із її знайомих звільнитись не може.
У мене питання - а багатьох військових ви знаєте , щоб перебували зараз в армії от на такій вахтовій основі , як вона ?? І чому їй можна , а іншим ні ?!
Вони ніяк не заткнуться і їх не цікавить чому весь 95 ий квартал живе звичним життям і не воює , а вони ж набагато молодші і здоровші від Луценка.