Чи це правда, що пару днів назад прийняли закон, що будуть моніторити всі приватні картки, навіть у пенсіонерів? Саме пенсіонер відмовив мені перерахувати кошти, а йому б віддали готівку, мовляв, що в нього можуть бути проблеми.
Хто що знає з цього приводу, може є ссилка на закон?
А я думаю, а як же волонтери збирають кошти на свої приватні картки....
Одяг та сумки• 06 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Все автоматизированные процессы выпадают на ручную обработку.
Например - пенсионер перевел 100 грн на карту левого человека, у него надо спросить за что и зачем.
Ну это если верить в то,что за любую сумму будут спрашивать.
Раз в полгода пенсионер купил ношенные брюки за 100 грн у другого пенсионера. Где в законе написано, что так нельзя делать?
Ответ дляМимо_шла
В терминале вы можете пополнить сумму без идентификации.
Я деньги кидаю с платежной системы, то до 15 тысяч без проблем, а ровно 15 уже отклоняется
Вроде с1 августа будет по- другому. При пополнении даже своей карты,необходимо указать свой номер мобильного, на него придет код, который нужно ввести в терминале
Джулия не Робертс• 06 июля 2023
Ответ дляowl62
Все вірно. Але це не повʼязано з фінмоніторингом. Це зміни до касової інструкції.
По темі. Ніяких змін по фінмоніторингу наразі не відбувається.
Ответ дляДжулия не Робертс
А навіщо це робиться? Наприклад, я з терміналу поповнюю карту чоловіка, вказую свій мобільний, то до нього булуть питання хто і навіщо? А у нас ще і прізвища різні...
Ответ дляДжулия не Робертс
Вибачте, може я туплю дуже, але хочу зрозуміти, що дає те, що ти внесеш свій код з телефону? Якщо ти поповнюєш, і відмічаєш свою карту, то номер телефону і так до неї прив´язаний, так?
Джулия не Робертс• 07 июля 2023
Ответ дляsammara
Це дає впевненість в тому, що перед платіжним пристроєм стоїть жива людина, справжня людина. І запобігає незаконним операціям за допомогою платіжних терміналів. Навіть не уявляєте, на які шалені суми проводяться незаконні операції з поповнення готівкою рахунків. Подробиць писати не можу, але це не стосується звичайних операцій, не переймайтеся.
Джулия не Робертс• 07 июля 2023
Ответ дляowl62
Не будуть, якщо це не захмарні суми і не по 10 разів (умовно) на день.