Плекаю думи• 06 июля 2023

Я в шоці від цін

Зарплатню вообще с такими цінами не видно. Нічого собі дозволити не можу , а ціни ростуть і ростуть . А зарплата не змінюється . Як жити далі ?!!! Знущання над людьми просто
Оксана_12• 07 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А ещё воевать можно, да?
Модна. Але там не дуже. У всіх майже військових витратна частина перевищує прибуткову - читай зп йде на екіп та всяке інше барахло(((

Оксана_12• 07 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Снова надбавки сняли? Их то возвращают, то нет.
Хз. Однокласник називав 27 + премії. І вони не платять комунальні взагалі.
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляПоросенка
И жилье , и авто на 30т? а розовые единороги у вас за окном бегают?
Может тете друзья рассказывают как они на 30 тыс и дом умудряются стороить и содержать и каждому члену семьи машины покупать (никто ж не говорит о леваке), а тетя сидит и свято верит, что то все на 30 тыс куплено)))
Чего только стоит ее писанина о пожарных)
Поросенка• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ні, не бігають. Сучасні 39 тисяч, звісно але трохи не того, але війна ж не завжди буде. На дві середні за це завжди можна було собі дозволити. Чи ви претендуєте на тетріс хол і ламбаргіні? Тоді вам в інші професії
И сколько лет нужно собирать на две машины в семью, ну хотя бы бу по 15т$+ на двушку+на ремонт , при условии, что в семье есть ребёнок?

А что? После окончания войны сразу восстановится вся раз$$банная промышленность, вернутся уехавшие 4млн, исчезнет коррупция и сразу начнётся процветание?
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляПоросенка

Конечно
Поросенка• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Про коммунальные вы сами придумали?
Поросенка• 07 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
У неё пожарные совсем не платят коммуналку.
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Про коммунальные вы сами придумали?
Я тоже в а....е
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Прикиньте сколько ей налапшали? Что хочешь можно молоть, она всему верит ))))
Это ж рай для балабола, найти такие уши))))

Поросенка• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Там военком в Одессе дом в Испании прикупил, всего за 1,5ляма$, на зарплату.
Верите?
Оксана_12• 07 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Не платять. За газ і електроенергію зовсім. За інше не цікавилась. Моду якась місцева дотація, хз. Містечко то невелике, від великого міста недалеко. Працездатних чоловіків треба якось мотивувати
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Это как здесь тема была, мадам писала, что раз муж пошел в ЗСУ, то ему должны списать все кредиты, долги итд.
А ему чего то не списывают )))) так и тут.
Если в сторону гидранта глянул - можно не платить за коммуналку)))))
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Чуваки, не платите за коммуналку!!!!
Офигеть мотивация
Поросенка• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
В маленьком городке не надо мотивировать. Там уровень безработицы такой, что на минималку желающие находятся.
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Верите?
Может это и есть одноклассник автора поста про пожарного, который коммуналку не платит, вообще нифига не платит, и три негра раба над ним с опахалом стоят, лишь бы он на выезд выехал))))
Оксана_12• 07 июля 2023
Ну поки ви тут гоноруєте, люди живуть і заробляють. Купляють житло, машини, роблять ремонти, виховують дітей... Ага, скоро вся Україна згине з голоду і холоду, якраз. Хто хотів мати і заробляти - має і заробляє. А кому плакати - то чим можна допомогти. Тьоті вже не 15 рочків, тьотя життя бачила. Цей принцип незмінний. Робиш. - маєш. Все Вчитель, лікар, медсестра чи майстер манікюру - спеціаліст в своїй області, має свої грошики і живе щасливо. А всяка лежачи, що чекає подачок - так і чекатиме
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
А в каком это городе действие происходит?))
Міні-бікіні• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Да! Все исключительно на официальную минимальную зарплату
Особенно медсестра может многое себе позволить. И санитарка в больнице)
Оксана_12• 07 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Не скажу. Черкаська область. Не найбагатший регіон, однак. Інфа свіжості півтора року тому. Навряд щось сильно змінилось з того часу. Якщо і змінилось. - то хіба щось накинули

Оксана_12• 07 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Ага. А вони на неї живуть? Давно в лікарні були? Скільки укол коштує знаєте?
Диви яка я пава!• 07 июля 2023
Нормальні ціни.
Я сьогодні купила: курку2.5кг- 220грн., 2 кг щоків- 130, 1 кг грудинки-150, печінкову ковбаску- 170грн/кг, ’ ковбасниці’2 кг- 440грн.
Приблизно 1200.
Диви яка я пава!• 07 июля 2023
Якщо купувати помідори, кавуни- то, так, грошей не вистачить.
Диви яка я пава!• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Беріть направлення у сімейного- і буде безкоштовно
Диви яка я пава!• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
А якщо будуть випендрюватися- можете перевірити самі в інтернеті, які ліки наявні в даній лікарні.
Стрибну в гречку• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ага, а офіційний рівень бідності і безробіття то таке, дурня повна))) І дірки в трамваях скотчем залатані, і дороги побиті, то все вигадки, в Европі ж не краще, треба хвалити своє. А ще краще, самим всетати, роботу кинути і почати все ремонтувати, бо хто нам що винен за наші податки, правда, ви з цієї секти? Ви мені нагадуєте людей, які кажуть ’нічого, ми жили, все підряд їли , і живі здорові’...а у кожного другого проблеми зі шлінком, шкірою і т.п...так і тут, нічого, якось живемо, радіємо, не ниємо...прям фанати дев´яностих, як послухаєшь, їм і там не погано було))
Борщик• 07 июля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Давайте не забывать что есть социальное жилье в Европе. На улице бомжевать не будут
Далеко не во вех странах. Вы же знаете, что Европа - это не только Германия?
Борщик• 07 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
В развитых странах доступная ипотека, не от 20%, как было у нас, а 2-3%. И если в семье работают двое, они вполне могут купить квартиру в ипотеку
Только в развитых странах первый взнос будет в стоимость квартиры у нас. А его надо ещё собрать. И потом 20 лет ипотеки
Оксана_12• 07 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Не повірите. Мені було непогано в дев´яності.
Олена Oza• 07 июля 2023
Кризис не на улице.Кризис в башке.Ты сам строишь свою судьбу.
Стрибну в гречку• 07 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Та я не здивована))) я , як мінімум, таким би заборонила ходити в нормальні магазини та суперкаркети, бо ходят, тележки накладають, а в дев´яності так непогано було))