Паспортний стіл• 07 июля 2023

З яким доходом можна собі дозволити iPhone?

Останній iPhone коштує 2 моїх зарплати. Але у нас на роботі 80% працівників їх мають. І практично цілодобово пропонують змінити й мені накінець-то. Звісно, що в жартівливій формі, але тим не менш. Я раніше навіть і не задумувалась. Тема просто поговорити. Я для себе вже все вирішила.
Шиворот Навыворот• 07 июля 2023
С любым, если хочется

Творог для розжига• 07 июля 2023
І що моя подруга їсти не має що
Гречку макарони тижнями їсть.
Але самий новий айфоня у кредиті на роки
Смайлик• 07 июля 2023
Ну в нас в селі айфон є тільки у мажорів і жінок, які вдало вийшли заміж. Таких не багато
Не боюся осуду• 07 июля 2023
Він коштує десь половину моєї зарплати, але мені не потрібен .
Фокус-Покус• 07 июля 2023
Люблю айфоны
😊
Госпожа Белладонна• 07 июля 2023
Все зависит от того насколько он вам нужен. Я себе 13 когда покупала, это было примерно 50-60% от моей зп, меня это устраивало. Сейчас мне настойчиво предлагают поменять его на 14 на два года в кредит без процентов. На мою зп этот платеж копейки, но мне это не нужно.
Джавеліна• 07 июля 2023
для чего вам тот айфон?
ну люди, честно, ну надо как-то быть увереннее в себе, а не прилагать себя к айфону

уже не первая тема за 2 недели
Омлетик• 07 июля 2023
Мне покупает муж, сын себе заработал , но он ни на что не тратит кроме этого)
Смайлик• 07 июля 2023
В мого чоловіка зп 8 тис. Я безробітня, дитина зі мною, садочки не працюють. Я нещодавно відмовилась від роботи на пів ставки, зп 5 тис. До сих під гризу лікті, ці 5 тис. би нас врятували, а так виживаємо. А про айфон я все-рівно мрію) мрії збуваються, можливо й моя багаторічна збудеться) колись

Чудо в декрете• 07 июля 2023
я могу позволить себе сразу купить, с одной зарплаты и на жизнь еще безбедную останется, но я равнодушна к ним, у меня обычный смартфон за 6000 грн, и он меня вполне устраивает. И мне пофиг, даже если у всех остальных сотрудников на работе он будет. Кстати попыталась вспомнить много ли у нас с айфонами, даже приблизительно не могу, т.к. даже не обращаю внимание.
Квітка Миру• 07 июля 2023
меня сяоми устраивает.
у мужа айфон.
дети захотели сяоми - проще музыку загружать.
Королева спама• 07 июля 2023
У меня айфон xr. Доход личный 100000+
Свідок Перемоги• 07 июля 2023
Я не стадо и на такое не ведусь
Лівий Локіть• 07 июля 2023
если вы можете его купить и не почувствовать сильный удар по бюджету - то вперед.
думаю если тыщ 40 в месяц зарабатываете то в рассрочку можно брать и без напряга полгода выплачивать.
Лівий Локіть• 07 июля 2023
Мне предложили айфон в подарок. Но я беднота.
Побоюсь с ним из дому выйти. Дорогой зараза
АнтиТроль• 07 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
+1. У мене Самсунг не дуже дорогий, якому роки 3. При тому, що я спокійно можу купити будь-який айфон з зарплати. У колег бачила айфони, але далеко не в усіх.
Мира всем• 07 июля 2023
Згадався анекдот, що часто вартість маршрутки дешевше ніж вартість телефонів пасажирів маршрутки
Ясамаякрасивая)• 07 июля 2023
У мене айфон, теж останньоі моделі.
Мені його вистачить на 2-3 роки, далі знову заміню на нову модель. Доходи різні. Але дозволити собі можу, в кредит не купую.

У мене айфон, бо мені подобається його операційна система.
Андроід не люблю.

У мого чоловіка доходи в рази вищі за моі, але у нього телефон типу мейзу за 12 тисяч, буде ходити з ним 4-5 років.
І моєму чоловікові айфон не потрібен і за дарма, бо йому треба телефон на андроіді.

Не розумію людей, які думають, не так давно тут була тема, що у кого нема айфона не можуть собі дозволити.
Я вважаю, що потрібно керуватися власними цінностями та потребами.
У моєі семирічки -12 айфон, а у друзів підліток з 10 ходить.
Кожному своє
Лівий Локіть• 07 июля 2023
Ответ дляМира всем
в шубе с айфоном, ногтями и ресницами и в богдане.
классика

Бабо-лебідка• 07 июля 2023
За свою зарплату можу купити два айфона за місяць но я не блогер, мені і з ксяомі добре. Не бачу щастя в айфоні
Плекаю думи• 07 июля 2023
Якщо вони продають попередній, то доплата не така велика
младокошкина• 07 июля 2023
Авторе, у мене на роботі є колега, яка досі з кнопочним.
Збирає вже на третю квартиру, а може вже і на п´яту...
Плекаю думи• 07 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
классика
І що? Заборонено?
Бабо-лебідка• 07 июля 2023
У чоловіка мого піксель 7, бо він любить андроїд
Мира всем• 07 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
классика
Оце так))) класика жанру. В мене знайома шубу в кредит купила за 40 тисяч, зате їздить на маршрутках, бо на бензин грошей в них немає, щоб машину заправити. А я їзжу в пуховику за 1500 грн зате на машині, у кожного свої пріоритети)
Квітка Миру• 07 июля 2023
лет 5 назад сотрудница выдала ’как ты ходишь с этим нищебродским ксиоми? купи айфон и не позорься’
спросила её как ей живётся со скудоумскими мозгами. обиделась почему-то.
Лівий Локіть• 07 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
І що? Заборонено?
нет. я от зависти ж ерничаю))))
Мира всем• 07 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
І що? Заборонено?
Ні, просто глупо та смішно.
младокошкина• 07 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ви не виходу бійтеся, а вартість його обслуговування, шнурки, ремонт, навушники
Лівий Локіть• 07 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
мне когда-то стоматолог залипил шо в 30 лет не иметь машины это лоховство.
так и живу лохом