Леди_на_драндулете• 07 июля 2023
А есть те, кто жалеет, что не выехал
За границу, а сейчас уже не может по разным причинам?
Та_шо_ж_таке• 09 июля 2023
Ответ дляNuisance
Але чомусь вони в Україну не повертаються? Є люди, які полюбляють свої професії, отримають задоволення від роботи і живуть повни життям зараз, не чекаючи пенсію. В Україні знайти дійсно кваліфіковану роботу, отримати професійний зріст просто неможливо, якщо ти не чийсь родич. І більшість людей в Україні - вони не більш економно живуть? А пенсіонери - не злиденно? Люди просто жити хочуть, зрозумійте. В України таке географічне положення - тому на неї зазіхають.
Так що в продовженні моєї відповіді проф. розвитком там і не пахне. Для проф. розвитку зараз молодь поступає та навчається за кордоном і тільки вже вони будуть своїм проф. розвитком займатися. Сантехніків,електриків я не беру до уваги, бо це робочі спеціальності без всяких проф. розвитків. Для таких спеціальностей проф. розвиток - це побудова власного бізнесу