Девушки, обсуждали тут уже эту тему ?
Это ж вообще на голову не натянешь. Какая разница где живет и что получает пенсионер. Трудовая пенсия - это то что он заработал за годы работы на Украину!
В Украине могут появиться новые основания для прекращения пенсионных выплат. В частности предлагается, чтобы жители временно оккупированных территорий получали пенсию от Украины только если им не выплачивали пенсию от страны-агрессора. Об этом говорится в законопроекте №9453 "О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно пропорционального исчисления страхового стажа лицам, которые работали за пределами Украины".
Отмечается, что в случае одобрения законопроекта Верховной Радой, в Украине введут декларативный принцип в отношении пенсионеров с временно оккупированных территорий. Изменения нужны, поскольку обмен информацией между Украиной и РФ пока невозможен.
То есть, выплаты пенсий жителям неподконтрольных Украине территорий будут осуществляться на основании заявления, в котором лицо лично сообщит, что не получало пенсионные выплаты от Российской Федерации.
Infinity290• 07 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
А знімати і отримувати з карток українські пенсії інтернет і связь є? Чудеса
Ви жили в окупації? Ні? Тоді зроблю вам відкриття - життя в окупації - це довбана країна чудес, чудеса такі собі правда. От як наприклад: ви ходите в сусідній будинок на дах, стоїте там з натовпом, який набіг по сарафанному радіо як і ви, щоб зловити хоч якийсь звязок. Спека градусів 35, ви підходите до відкритих багажників авто і шукаєте ліки в чотири рази дорожче або обмінюєтесь ліками з іншими в условлєнном местє. Стоїте в чергах по дві години щоб купити яйця і молоко. Пачка прокладок в окупації Олвейс 36 шт. коли ще ходили гривні коштувала 360 грн. І т.д. І головне, що я з цього винесла - ви не помрете від цього, ви будете крутитись, бігати і виживати. Питання - наскільки вас вистачить і чи є у вас можливість залишите все і втікти з цих чудес.
Ответ дляЧаюри
Виселили чи що? Дивно, ніби завжди давали можливість поселитися на півночі, хіба не пропонують?
это наверное тех кого вывезли из затопленных территорий, но им всем положены жилищные сертификаты, поэтому я так понимаю что типа окупанты сделали для них все что могли
Ответ дляИрина_Б_
Я знайшла тему, там не тільки, є і Маріуполь, і Бахмут. Орки пишуть що вони бєшенці і щоб валили додому відбудовувати.
Ответ дляInfinity290
+++
Але деякі вважають, що на ті 2-3 тис грн можна і продуктів і ліків накупитися по тим довбаним цінам. І паспорт всі беруть виключно добровільно, ага
Ирина-bbd0• 07 июля 2023
Ответ дляInfinity290
Ті, у кого був встановлений приват 24 , смартфон і інтернет можуть мінятись якось грошима. Питання: зачем, если гривны снять нельзя - саме по собі абсурдне. А чому вони не повинні свої гроші отримувати? Це їхні зароблені гроші. Хтось з них може вирішити через будь-які причини їхати бог зна якими шляхами в іншу країну, їм будуть потрібні їхні гроші. Це як приклад
Ну так они на счету пенсионера могут лежать . Це як наприклад
Ирина-bbd0• 07 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
Кто-то верит в эти сертификаты?)))
Lady luck21• 07 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Кто-то верит в эти сертификаты?)))
Да, кумовья получили 3х к. В краснодаре. В новострое с автономкой
marydgayne• 07 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
чтобы они лежали на счету пенсионера, то пенсия должна начисляться. А этот закон предполагает остановить начисление пенсии.
Ирина-bbd0• 07 июля 2023
Ответ дляLady luck21
Сколько украинских людей сдали оккупантам? Мерзота.хорошо.что Украина очистилась хоть от этого отребья
Irusik-0874• 07 июля 2023
Ответ дляD_T
Наверное потому что вам школьные завтраки и кружок танцев оплачивали из своих налогов эти дедушки и бабушки
мне родители оплачивали
kot_begemot_kot• 07 июля 2023
Люди работали, платили налоги в Украине. Теперь получают пенсию. А то, что Россия решила ещё и свою пенсию платить - это ее проблемы, пусть платит.
kot_begemot_kot• 07 июля 2023
Ответ дляgolublexa3
Если пенсионер взял российский паспорт и получает российскую пенсию, то почему я со своих налогов должна оплачивать еще одну пенсию?
Потому что он тоже работал и тоже платил налоги, тем самым зарабатывая себе пенсию. Вы платите налоги и зарабатываете свою пенсию.
Ответ дляkot_begemot_kot
Нажаль наша пенсійна система перейшла за спадком із совка (привіт всім, хто за Пашу Лазаренка голосував в 90х).Вона носить солідарний характер- тобто сьогоднішні податкосплачувачі утримують сьогоднішніх пенсіонерів. Я впо, працюю, лишилася без дому та речей, мушу утримувати ще й свекруху, яку вивезла і платити за зйом. То чого я маю ще платити пенсії тим, хто лишився в себе вдома і ще підтримує тих, хто мене з мого вигнав і зруйнував його?!
Ответ дляasjaua
Підтримують? Ви всіх запитали? Не судіть. Те ’вдома’ вже геть не таке
Ответ дляИрина-bbd0
Тогда логичный вопрос. Зачем там сейчас украинские пенсии.если гривны нельзя снять и оплатить?
Обменять на рубли, у тех, у кого есть карты банковские и установлено приложение. Рассчитаться за покупки через приложение. Это все у нас работает, Херсонщина, левый берег.
Ответ дляflamirka
А яке? Я підтримую Україну і мусила виїхати бо кілька людей що заходили в Бучу і побачили все попередили про списки кацапські і сказали що мені не жити якщо зайдуть рускіє.Зайшли. В моїй напівзруйнованій квартирі кілька разів була русня з обшуками і перегортанням всього що там лишилось. Я не активіст, не депутат- звичайний підприємець. Якщо люди лишаються в окупації- значить не бояться окупантів. Я не кажу за партизанів, а за пересічних.
Ответ дляasjaua
Ви розумієте, що є інші люди? З іншого тіста, ніж Ви? Не кожен в 60+ може зірватися і їхати світ за очі. Лишаються в окупації різні люди і з різних причин
Ответ дляflamirka
Я свою свекруху забрала, а вона не подарунок. І моє тісто теж воліло би на диванчику рідному сидіти, а не платити за ті, по яким невідомо хто своїми сраками голими там шоркався.
Ответ дляasjaua
Я не буду Вас переконувати. Якщо Вам стане легше від того, що у тих пенсіонерів заберуть українські пенсії, Ваше право
Ответ дляflamirka
Якось українські пенсіонери, які чекають своїх дітей з війни, виживають на свою одну пенсію. То чому ті, яким все одно під яким прапором,мають отримувать дві?
Ответ дляasjaua
Що я маю відповісти? Ви вже викреслили людей в окупації з України: залишились, підтримують, не бояться, все одно під яким прапором. Це право громадян України - отримувати пенсію, а там є громадяни України